W następnym życiu chciałbym być kotem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2020, 21:45
Odpisz
12 stycznia 2018, 23:22
@Konto usunięte: nope bo WTEDY ma się coś co nazywa się okres...
Odpisz
3 czerwca 2015, 22:15
nie ma innych żyć -.-
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:45
@ziomekpll: Jest takie coś jak "Reinkarnacja".
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:57
W następnych dziewięciu życiach.
Odpisz
31 maja 2015, 21:28
A nie po prostu kobietą? No bo wiesz, wtedy masz piersi zawsze ze sobą.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2015, 21:57
Ale to nie to samo ;-;
Odpisz
31 maja 2015, 22:00
@NinjaPotato: Skąd możesz wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 czerwca 2015, 00:03
Może jest gruby i ma własne cyce?
Odpisz
1 czerwca 2015, 09:28
@Zjem_Ci_Matke: Nie jestem gruby
Odpisz
1 czerwca 2015, 09:51
@NinjaPotato: To była tylko hipoteza :/.
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:40
@Zjem_Ci_Matke: ale pewnie 60% użytkowników jej nie zrozumiała
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:47
@NinjaPotato: No nie wiem.
Odpisz
1 czerwca 2015, 12:25
@Zjem_Ci_Matke: Ale ja wiem
Odpisz
1 czerwca 2015, 12:39
@NinjaPotato: Myślę, że 80% zrozumie.
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:09
A gdybyś w tym kocim życiu trafił do jakiegoś grubego faceta głodzącego koty to co?
Odpisz
31 maja 2015, 20:43
To może idź się zabij. Po co czekać?
(Jakby co nie polecam tego robić)
Odpisz
31 maja 2015, 21:58
Za późno napisałeś
Odpisz
1 czerwca 2015, 01:46
Nie ma następnego życia,niestety taka prawda [*]
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:19
Jak bym tego nie wiedział.
Odpisz
1 czerwca 2015, 09:37
Są ludzie którzy wierzą ._.
Odpisz
1 czerwca 2015, 00:56
Heh jej cycki wyglądają jak słoje drzewa.
Odpisz
31 maja 2015, 21:27
A jak cię dorwie satanista ?
Odpisz
31 maja 2015, 20:49
ja w przyszłym życiu chciałbym być stanikiem...
Odpisz
24 maja 2015, 21:43
Ja tam wole być Iron Manem lub Batmanem
Odpisz
25 maja 2015, 11:49
@polandball1: Wołałeś?
Odpisz
25 maja 2015, 11:51
@polandball1: Ja bym wolał być kotem.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2015, 20:16
@BruceWayne: Wołałeś? :P
Odpisz
31 maja 2015, 20:11
No tak ale jeśli znajdziesz tą jedną będziesz mial pocieche przez o wiele dluższy czas. Więc wole być człowiekiem troche poczekać, poszukać i masz te swoje dwie pociechy :3
Odpisz
31 maja 2015, 20:05
Ale wtedy nie będziesz miał takiego famu na punkcie cycków
Odpisz
24 maja 2015, 19:45
A kastracja? Chcesz być wykastrowany?
Odpisz
24 maja 2015, 18:03
I tu taki ch*j...
Urodziłeś się jako bezdomny kot. :P
Odpisz