Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar StealYoGirl

13 lutego 2020, 21:45

Avatar ufok1234

12 stycznia 2018, 23:22

@Konto usunięte: nope bo WTEDY ma się coś co nazywa się okres...

Avatar ziomekpll

3 czerwca 2015, 22:15

nie ma innych żyć -.-

Avatar Xdejszyn

14 czerwca 2015, 10:45

@ziomekpll: Jest takie coś jak "Reinkarnacja".

Avatar ggesc

1 czerwca 2015, 17:57

W następnych dziewięciu życiach.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 21:28

A nie po prostu kobietą? No bo wiesz, wtedy masz piersi zawsze ze sobą.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar NinjaPotato

1 czerwca 2015, 12:25

@Zjem_Ci_Matke: Ale ja wiem

Avatar Zjem_Ci_Matke

1 czerwca 2015, 12:39

@NinjaPotato: Myślę, że 80% zrozumie.

Avatar YFYDB

1 czerwca 2015, 11:09

A gdybyś w tym kocim życiu trafił do jakiegoś grubego faceta głodzącego koty to co?

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 20:43

To może idź się zabij. Po co czekać?

(Jakby co nie polecam tego robić)

Avatar NinjaPotato

31 maja 2015, 21:58

Za późno napisałeś

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 01:46

Nie ma następnego życia,niestety taka prawda [*]

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 07:19

Jak bym tego nie wiedział.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 09:37

Są ludzie którzy wierzą ._.

Avatar Bartasus1

1 czerwca 2015, 00:56

Heh jej cycki wyglądają jak słoje drzewa.

Avatar nowakszymon

31 maja 2015, 21:27

A jak cię dorwie satanista ?

Avatar PolskiUzytkownik

31 maja 2015, 20:49

ja w przyszłym życiu chciałbym być stanikiem...

Avatar polandball1

24 maja 2015, 21:43

Ja tam wole być Iron Manem lub Batmanem

Avatar Milcich

25 maja 2015, 11:49

@polandball1: Wołałeś?

Avatar BruceWayne

25 maja 2015, 11:51

@polandball1: Ja bym wolał być kotem.

Avatar Szymon123PL

Edytowano - 31 maja 2015, 20:16

@BruceWayne: Wołałeś? :P

Avatar AimPolak

31 maja 2015, 20:11

No tak ale jeśli znajdziesz tą jedną będziesz mial pocieche przez o wiele dluższy czas. Więc wole być człowiekiem troche poczekać, poszukać i masz te swoje dwie pociechy :3

Avatar fil341

31 maja 2015, 20:05

Ale wtedy nie będziesz miał takiego famu na punkcie cycków

Avatar matix044

24 maja 2015, 19:45

A kastracja? Chcesz być wykastrowany?

Avatar zolnierzGR

24 maja 2015, 18:03

I tu taki ch*j...

Urodziłeś się jako bezdomny kot. :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Brawo za czujność!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka