Kiedy Gta V działa Ci na ultra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Należy się za piękne oczy
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2017, 21:24
kiedy GTA V działa ci z 10 FPS na najmniejszych
Odpisz
21 kwietnia 2017, 14:34
Wydaje sie jakby przyspeszało co jakiś czas.
Odpisz
25 maja 2015, 15:22
chyba kiedy Wiedzmin 3 działa na ultra xD
Odpisz
25 maja 2015, 15:32
@Shadow_blade: *kiedy wiedźmin w ogóle działa
Odpisz
25 maja 2015, 17:33
@CzerwonyPoniacz: *Kiedy w ogóle się zainstaluje
Odpisz
25 maja 2015, 18:35
*Kiedy w ogóle starczy ci na niego kasy
Odpisz
25 maja 2015, 19:20
@noszkurnawszystkozajete: Kiedy wgl ruszy ci filmik z wiedźmina na yt.
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 19:57
@SurMix: *kiedy zdołasz wpisać Wiedźmin 3
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 20:07
@NinjaPotato: *kiedy wgl masz internet*
Odpisz
25 maja 2015, 20:18
@SurMix: *kiedy stać cię na kompa
Odpisz
25 maja 2015, 20:29
@NinjaPotato: *kiedy w ogóle żyjesz by móc w ogóle mieć komputer na którym odpalisz Wiedźmina 3
Odpisz
25 maja 2015, 20:38
@CzerwonyPoniacz: *Kiedy w ogóle jest jakaś Ziemia
Odpisz
25 maja 2015, 21:17
@noszkurnawszystkozajete: *Kiedy w ogóle coś jest*
Odpisz
25 maja 2015, 22:06
@SurMix: *kiedy... ok wygrałes
Odpisz
26 maja 2015, 15:09
@NinjaPotato: *kiedy w ogóle ktoś wygrał*
Odpisz
30 maja 2015, 09:10
@Shadow_blade: chodzi ci o dziki gnój ????
Odpisz
30 maja 2015, 09:32
@CzerwonyPoniacz: Mi rusza na średnich
Szach-mat
Odpisz
30 maja 2015, 10:11
@jaceks221: idź się zabić
Odpisz
30 maja 2015, 10:12
Mi się nie chciał zainstalować (patrz moja galeria) ;-;
Odpisz
30 maja 2015, 10:36
@mrklorens: idz się zabij człowieku udający smoka
Odpisz
30 maja 2015, 10:37
@jaceks221: w internecie możesz być wszystkim
Odpisz
30 maja 2015, 10:39
@jaceks221: Idź do gier człowieku nowy w internetach.
Odpisz
30 maja 2015, 23:46
@CzerwonyPoniacz: mi nawet GIFy z wiedźminuna ścinają :(
Odpisz
23 sierpnia 2015, 00:20
@Kamael: "Wiedżminun"............. ._.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 15:49
@Shadow_blade: Serio działa ci ale powinno być czegoś takiego
Odpisz
9 stycznia 2016, 10:57
ała moje paczałki
Odpisz
30 sierpnia 2015, 00:37
mi śmiga...
Odpisz
19 sierpnia 2015, 12:22
w tej chwili puściłam mega Techno Remix
Odpisz
29 lipca 2015, 12:42
mafia lepsza
Odpisz
7 lipca 2015, 21:32
Takie hipnotyzujące...
Odpisz
19 czerwca 2015, 21:27
czy mi się zdaje że potem po obejrzeniu tego filmiku wszystko jest kolorowe
Odpisz
11 czerwca 2015, 17:51
Smoke Weed Everyday
Odpisz
30 maja 2015, 14:46
i nagle się budzisz.....
Odpisz
30 maja 2015, 14:41
akurat gta 5 na ultra ma niskie wymagania...
Odpisz
25 maja 2015, 22:26
mi na ultra Amiga dziki zgon
Odpisz
30 maja 2015, 12:27
@WolfWolfyWolf: Amiga ?
Odpisz
30 maja 2015, 12:47
@theTROLL605: smiga... autokorekta
Odpisz
30 maja 2015, 12:34
patrzę na tego gifa i nie mogę się oderwać *.*
Odpisz
30 maja 2015, 10:21
Hmmm.. Działa mi Wiedźmin 3 Dziki Gon na ULTRA. Mam się cieszyć?
Odpisz
30 maja 2015, 15:22
@szumon123: Obudź się i jak będzie ci działać to się ciesz.
Odpisz
31 maja 2015, 09:32
@Fina258: Mi i tak działa. To nawet nie sen.
Nie pozdrawiam.
Odpisz