Spojrzałem prawdzie w oczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2016, 23:31
Dlatego nie chodzę do fryzjera...
Odpisz
31 maja 2015, 09:48
Ja jak patrzę się w lustro u fryzjera, to myślę"kurcze, ładna jestem"
Odpisz
30 maja 2015, 15:48
mam to samo
Odpisz
30 maja 2015, 15:59
@ePiotrek2003: a ja nie ; D
Odpisz
30 maja 2015, 16:00
@ePiotrek2003: ja też ale jak skończy to jest git
Odpisz
30 maja 2015, 17:06
@NinjaPotato: Bo ziemniak nie ma włosów!
Odpisz
30 maja 2015, 17:34
w sumie
Odpisz
30 maja 2015, 17:27
ja zawsze myslie po co ja jestem czy moge zacząc od nowa czy mam sens zyczia itp.
Odpisz
30 maja 2015, 16:26
Ja mam tak samo, lecz kiedy skończy jest dobrze ;p
Odpisz