Bezdomny recenzent książek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Hobby dla faceta
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2015, 19:14
Wygląda bardziej jak hipster niż bezdomny :v
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:19
Bo posiadanie domu jest zbyt mainstreamowe.
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:43
masz 10 strzałek w górę, daję jedną, nagle 12! MAGIC!
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:16
@Raiboom_Star: też tak często mam
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:08
@Raiboom_Star: Ja za taki komentarz jak twój miałem 10 w dół! ;-; Czy to dlatego że jestem Demokratyczny?! ;-;
Odpisz
2 czerwca 2015, 17:15
Nie, dlatego że jesteś ball'em .-. pieprzoni rasiści
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:26
"Kupuj książkę albo zaspojleruję ci wszystkie książki które zamierzałeś przeczytać!"
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:18
A skąd ma te książki? Z publicznej biblioteki... XD
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:10
ch**owe jak ten móżyn
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:51
Dobre. Btw kod da vinci jest za**bisty :)
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:12
Lepszy taki sposób niż zaczepianie ludzi i gadka typu:,,Szefuniu dasz 2 zł na browarka?"
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:28
@R3COV3RY: Zgadzam się.
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:39
@Terel: Jak dasz 5 zł to jesteś ,,Prezesem",a jak podarujesz 10 to ,,Księciunio"😄
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:40
@R3COV3RY: #WSPOLCZESNOSC
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:41
@R3COV3RY: nawet nie wspominając o "rumuńskiej pandzie" (pan da! pan da!) czy żebraniu na dzieciaka (otumaniają takiego wódką, żeby cicho był a potem siedzą z nim całymi dniami, bo w ten sposób ludzie dają więcej)
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:44
@arki316: U mnie przed Lidlem siedział taki z dzieckiem grającym na akordeonie. Mówił:,,Daj 2 zł bo dzieciak ma talent!"
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:48
@R3COV3RY: A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci ludzie którzy naprawdę potrzebują pomocy czestą są brani za tych pijaczków.
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:37
To jest jakiś sposób na zarabianie XD
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:09
Książka jest całkiem nudna a fabuła się nie klei... Chcesz kupić?
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:20
Ach to RPA :D
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:12
Mietczyński?:D
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:08
Dowód na to, że mimo złego losu są inne wyjścia niż bezprawie i żebractwo.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 19:07
Mam nadzieje, że to prawda :v O BOŻE! To brzmi jakbył mówił, że mam nadzieję, że ten koleś jest bezdomny ;_;
Odpisz