Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar namtab_batman

14 listopada 2016, 17:53

Tak, batman istnieje, jestem PRAWDZIWY a nie jakiś oszust "batman75"

Avatar KoziLowca

27 maja 2015, 21:19

.ąlukard z ela ołyb

Avatar jacek1s

2 czerwca 2015, 16:27

@KoziLowca: .ahA.

Avatar krystian23

2 czerwca 2015, 16:38

@KoziLowca: Szyfrowanie komentarzy. Odczytają tylko... wszyscy.

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2015, 16:45

@krystian23: .lodreip nie oN

Avatar krystian23

2 czerwca 2015, 16:48

Źle napisałeś "nie"...

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2015, 17:34

Grammar Nazi, a nie umie napisać poprawnie słowo ''nie''

Dział gier się kłania za karę.

Avatar erykhim44

2 czerwca 2015, 20:00

@KoziLowca: ¡qoɹ ǝᴉs oʇ ʞɐɾ ǝᴉɔǝᴉʍ ǝᴉu

Avatar KoziLowca

2 czerwca 2015, 21:09

@erykhim44: ǝzɹoʇɐɯɐ ǝıs zɹdǝıd

Avatar erykhim44

8 czerwca 2015, 21:50

@KoziLowca: ˙oʞǝןɐp sǝızpb zpı ˙zsɐuz ǝıu ǝıs ɯɐs

Avatar Batman75

2 czerwca 2015, 22:03

Je**ni ateiści, nie wierzą we mnie...

Avatar diegopl

4 czerwca 2015, 09:20

@Batman75: ty jesteś jeb**y, jestem ateistą i oglądałem batmana i wierze w niego.

Avatar wolwerine

2 czerwca 2015, 20:14

pierwsze co przychodzi mi do głowy, to to, że nietoperze powinny zainwestować w bieliznę zamiast martwic się istnieniem batmana

Avatar diegopl

2 czerwca 2015, 16:57

Weźcie przestańcie obrażać ateistów i żydów, bo to nazizm i faszyzm (taki przykład jacke1s)

P.S. To wy jesteście jeb*ni.

Avatar Galathiel

2 czerwca 2015, 17:05

@diegopl: Gdyby nie to P.S.to jeszcze bym się z tobą zgodziła. Na rasizm atakujesz rasizmem? Nie... tak się nie robi...

Avatar diegopl

2 czerwca 2015, 17:21

@Galathiel: chodzi o nietoperze.

Avatar Galathiel

2 czerwca 2015, 19:45

@diegopl: Najpierw mówisz o ateista jako o ludziach, a potem obrażasz (domyślam się z wypowiedzi) wierzących, ale już nie jako ludzi... I szczerze, wydaje mi się to trochę naciągane, to wytłumaczenie, że o nietoperze chodzi.

Avatar diegopl

4 czerwca 2015, 09:18

@Galathiel: boś ty głupi.

Avatar Galathiel

4 czerwca 2015, 09:35

@diegopl: Aha. Dobrze. Z takimi to ja nie będę prowadzić dyskusji. Nie pozdrawiam. Dowidzenia.

Avatar diegopl

5 czerwca 2015, 07:35

@Galathiel: Nie do widzenia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Frustrujące

Fajnie że odpowiedzieli

Rel

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka