Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2016, 11:54

Czytuś + Gamer łooo....

Avatar miszcz

3 maja 2012, 11:35

A ja nie mam książkotwarzy i jestem z tego szczęśliwy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar chupacabra001

19 sierpnia 2015, 11:36

@SharpNeedle: Aha.
I to jest powód, byś robił z siebie kretyna?

Avatar kubek2007

18 lutego 2016, 18:48

@miszcz: ja też

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2015, 18:29

moja mama to kogucik

Avatar kotul

29 września 2014, 20:50

@KontoUsunięte: Jeszcze o tym nie wiesz.

Avatar kotul

29 września 2014, 20:49

Najczęściej jest tak,że normalny człowiek przekształca się w jedną z powyższych osobowości.Nie ważne jak bardzo lubi siedzieć przy komputerze,nie ważne jak bardzo lubi pisać.I tak się zmienia.Zwykle najpierw Hiena potem Sprawozdawca,Polubiacz, i na końcu(po koguciku)wybór sam się rodzi.KONIEC BAJKI.

Avatar Macio720

23 września 2014, 17:42

i ktoś normalny/nienormalny kto uzywa Facebooka
(według mnie normalny)

Avatar
Konto usunięte

22 października 2013, 20:15

Mnie to nie dotyczy. Tak nie lubię i nie posiadam ,,Fejsbuczka" jak to niektórzy mówią. Jestem gotowy na atak fanów.

Avatar olejszonka

1 października 2013, 03:00

Są jeszcze tacy co odpowiadają na własne posty komentarzem jak nikt nie skomentowa i tacy co lajkują własne posty

Avatar lipa2106

19 sierpnia 2013, 16:38

Jestę polubiaczę

Avatar kondor10

10 sierpnia 2013, 22:43

Ja jestem czytuś, bo jestem zbyt leniwy żeby coś tam klikać i pisać

Avatar Lana_Del_Rey

1 stycznia 2013, 17:22

Nie mam Fb i się cieszę... To durnota

Avatar Japanka

12 maja 2013, 12:26

@Lana_Del_Rey: popieram <3

Avatar Truskavvkova

4 maja 2012, 12:55

Nie mam jeszcze Facebooka :P

Avatar kondzio260

23 lipca 2012, 00:08

@Truskavvkova: Najlepiej :D

Avatar Baca_online

5 maja 2012, 08:18

ja tam nie wiem, nie mam FB

Avatar Phoenix97

4 maja 2012, 19:54

No cóż ja nie mam Fb i jakoś żyję...

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2012, 14:25

Nie jestem żadnym w wymienionych.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Północne Węgry

Phi!

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka