Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar janusz20062003

5 czerwca 2015, 11:11

a ja kiedyś chyba koło tesco było "krowi placek"

było smaczne

Avatar TheSeVeN

6 czerwca 2015, 11:54

@janusz20062003: Nawet nie będę tego komentował :D

Avatar janusz20062003

14 czerwca 2015, 10:59

@TheSeVeN: durna nazwa,wiem,ale czekolada była tam smaczna

Avatar Vica2

5 czerwca 2015, 22:39

Jadłam, to najzwyklejsze lody nie mają żadnej kofeiny ;)

Avatar domivanvan

5 czerwca 2015, 00:11

Jadłam o smaku Scooby-chrupek ❤😍

Avatar niechcemisie

Edytowano - 5 czerwca 2015, 00:45

@domivanvan: w Szczecinku maj@ taką lodziarnie Amore Mio są lody o smaku : oreo, Kinder Joy, nutelli z chlebem, miodowe, o smaku lukrecji ogólnie jakieś 50 smaków które się zmieniają każdego dnia, lody są wykonywane własnoręcznie przez właściciela (Włocha) i nie dość że idealnie oddają smak to jeszcze np w lodach lion są kawałki liona, w oreo kawałki ciasteczek. Pycha, można ich znaleźć na fb Lodziarnia Amore Mio

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 09:47

@niechcemisie: jesteś chodzącą reklamą ;-; ile dali ci hajsu?

Avatar niechcemisie

5 czerwca 2015, 15:12

nic, są po prostu za**biści i warto ich odwiedzić

Avatar Lady1000000

5 czerwca 2015, 10:01

Ja tam wole smak Coli z żelkami

Avatar sakura121

4 czerwca 2015, 23:41

Jadłabym

Avatar BlackNinja77

4 czerwca 2015, 22:57

O smaku popka powiadasz...

Avatar PolskiUzytkownik

4 czerwca 2015, 20:35

widziałem w Netto lody o smaku amareny :P

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 20:30

Avatar gulpin

29 maja 2015, 18:22

u fukin' wot m8
whers xXxM0UNTA1N DEWxXx u scrub
get shrekt

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2015, 08:50

@gulpin: MLG 2NOSCOPE4U

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2015, 21:00

Avatar loko9002

29 maja 2015, 20:21

Jadłbym

Avatar polandball1

29 maja 2015, 17:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Nieuczciwa ocena

Angielskie śmieszki

Rel

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka