Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar vickyrayman

5 czerwca 2015, 14:47

Minecraft jest fajny, gówniarze grający w niego już mniej. Bez sensu jest hejt na jakąkolwiek grę ze względu na to, że jakieś dzieci się do niej dopadły

Avatar kubek2007

4 lutego 2017, 23:01

@vickyrayman: masz rację na chacie powinno móc pisać od 12 lat (i tak nie mógłbym) wtedy minecraft był by owiele lepszy

Avatar Desuv

7 września 2018, 15:54

@vickyrayman: Spoko na fortnajta przeszli

Avatar JohnLennon

15 czerwca 2016, 18:45

Co to za gra?

Avatar WaluigiLuncher

29 czerwca 2016, 16:55

@JohnLennon: Super Metroid

Avatar Piter2005181

16 listopada 2016, 18:23

@JohnLennon: to minecraft

Avatar JohnLennon

16 listopada 2016, 18:53

@Piter2005181: Dzięki, już 5 miesięcy mnie głowa boli, bo nie wiedziałem. nareszcie dobry człowiek mi odpowiedział.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 08:56

Lol Mój Nickname To Setinek2006 Rzadko Gram Na Serverach PL Gram Na Serverach US i UK

Avatar ThePolishKillerPL

19 czerwca 2016, 11:43

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2016, 17:53

ty

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 19:47

Dick Butt.

Avatar FoxyAnimatronic

4 sierpnia 2015, 02:02

Kto ma Popcorn o 2 w nocy

Avatar
Michaelpl03

19 sierpnia 2015, 11:04

Avatar zatoka

5 czerwca 2015, 15:39

Minecraft cały czas jest fajny. Nie rozumiem tego całego hejtu na najnowsze wersje...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar skate07071

29 lipca 2015, 18:50

@zatoka: Bo pewnie nie rozmawiamy o tym samym mc, albo o zagranicznych serwerach.

Avatar zatoka

30 lipca 2015, 21:49

@skate07071: No tak, gram na zagranicznych serwerach. Na polskich nie ma nic ciekawego. Albo gram w single-player, zajmuję się tworzeniem różnych map, mam pełno resource packów. Dla mnie minecraft to minecraft, z każdą wersją jest coraz więcej bloków i nowych funkcji, więc coraz więcej jest do roboty :D i to mi się w minecraft'cie podoba

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2015, 11:00

ha ha . w ogóle czemu tam patrzą się wieśniacy? mi na budowle się nie patrzą.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 czerwca 2015, 21:18

Weź zacznij grać w prawdziwe survivaly jak Np. Don't starve, subnauctica lub the forest

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 12:16

wiem że trochę stary komentarz ale dobrym survivalem jest też unturned

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 13:23

Co prawda to prawda

Avatar Windows_10

6 czerwca 2015, 10:12

No pienkna budowla xD!

Avatar PLtymek

19 czerwca 2015, 19:30

@Windows_10: Windows 10 nie zbuduje tego czegoś. Pewnie będzie lagować minecraft.

Avatar koziol11

5 czerwca 2015, 16:32

Patrzą, jakby pierwszy raz widzieli.

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 00:47

I dlatego obiecałem sobie, że nigdy nie wrzucę obrazka z minecraftem.
Komentarze gorsze niż w dziale gry.
Mogłem tego nie wrzucać.

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 14:10

Większość stereotypowych rzeczy wywołuje ShitStorm itp... tak to już bywa z idiotami.

Avatar Szybki111PL

31 maja 2015, 23:54

Dałbym 1 bo Minecraft. Ale dickbutt ratuje ocenę.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar mikigra8888

5 czerwca 2015, 00:50

@WolfWolfyWolf: Potwierdzam

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 14:08

@Szybki111PL: No tak bo krafcik taki zły co nie?

Avatar rozwalgo

5 czerwca 2015, 14:00

Wszyscy Villagery patrzą się na...

Co to jest?

Avatar Bastil123

1 czerwca 2015, 10:38

Co za idiota daje 1 "bo majnkraft"? To nie ma sensu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar mikigra8888

5 czerwca 2015, 09:50

@mati59: tak

Avatar NCS_fan

5 czerwca 2015, 12:41

@Bastil123: cuż...minecraft...pamietam czasy gdy w to grałem nie jest do gra głupia więc nie wiem czemu ludzie jej nie lubią wystarczy zgarnąć grupe przyjaciół zmówic sie i wejść na serwer i zabawa jest przednia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka