Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2021, 13:16
Ja muszę o 21 a chodzę o 2 w nocy
Odpisz
15 października 2022, 12:36
@przemek123451: ok
Odpisz
30 maja 2015, 17:02
Pobiłem go ide spać o 22:03
Odpisz
30 maja 2015, 17:06
@kacper100025: 23:50
Odpisz
30 maja 2015, 17:07
@PROJECTPoland: weekend 2:45 (Cs)
Odpisz
30 maja 2015, 17:17
@kacper100025: Ucz mnie miszczu !
Odpisz
30 maja 2015, 17:28
@kacper100025: nie śpię od 2 dni :D
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2015, 17:29
ale noobek :D
nie śpię od miesiąca :D
ale wczoraj w nocy poszedłem spać :c
Odpisz
30 maja 2015, 17:51
@UkradliMiNick: ale z was gowna nie śpię od 1000000000000000000000l lat
Odpisz
2 czerwca 2015, 14:03
1. bylbys chyba przed światem...
2. przeciętny człowiek przez cale życie przesypia 70% życia...lub 50%
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2015, 14:59
@kacper100025: zależy o której każe ci iść spać mama :D
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:20
@WolfWolfyWolf: przecież to żarty -_-
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:56
@kacper100025: Spać w weekend ? Poje**ło ? Ja do 9 rano gram w csa ;-;
Odpisz
2 czerwca 2015, 20:23
@UkradliMiNick: a ja nie śpie bo mi mama na pozwala...
Odpisz
2 czerwca 2015, 23:51
U DON' SAY?!
Odpisz
3 czerwca 2015, 00:06
@kacper100025: kacper100025 ja idę spać o 2:30 w tygodniu ;D. (serio :) )
Odpisz
4 czerwca 2015, 09:19
@WolfWolfyWolf: nie podawaj faktów o ktorych nie masz pojęcie, ok? Koty może przesypiają 70% życia ale nie człowiek. Człowiek powinien poświęcać 8h na sen, 8 z 24 to 1/3 czyli przeciętny człowiek przesypia ok 33% swoje życia.
Odpisz
4 czerwca 2015, 09:39
@Kacpi1707: fajnie, że czytasz od cioci wiki! ja napisałem albo 30%
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:19
@WolfWolfyWolf: Po raz cioci wiki nie odwiedzam odkąd 4 lata temu zje**ła mi prace na 6. po drugie oglądam wiele programów naukowych i takich gdzie dają ciekawostki wiec takie rzeczy pamiętam i to co napisałem nie jest takie trudne, samemu można to wywnioskować i nie trzeba wiedzieć od naukowca. Po trzecie napisałeś że 70% lub 50%, powodzenia jak sam nie wiesz co piszesz.
Odpisz
4 czerwca 2015, 19:10
@Kacpi1707: ku*wa haki mi zamieniły 30 na 50...what the fak (fuck)
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:06
@WolfWolfyWolf: Mały fail xD
Odpisz
5 czerwca 2015, 11:06
@Kacpi1707: yup.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2015, 23:11
@UkradliMiNick: jak byś nie spał 30 dni to byłbyś martwy
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:32
@kacper100025: Ja tam się kładę dopiero o 4:00 :P Lvl w Lol'u sam się nie nabije :D
Odpisz
25 listopada 2015, 15:23
@kacper100025: ja nigdy nie śpię ;______________;
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:17
Co to jest "spanie" ?
Odpisz
8 lipca 2018, 16:08
@Swagger409: W jakim ty świecie żyjesz ;-;?
Odpisz
8 lipca 2018, 18:39
@gzubix: Gratuluję odkrycia wątku sprzed 3 lat
Odpisz
8 lipca 2018, 18:43
@kacper100025: Sory nie pacze na date XD
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2016, 16:40
phi też mi coś muszę o 22:00 a idę od 01:50 do 3:30 albo wcale
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:43
i wszyscy chwalą sie że idą spać tak późno i sa tacy fajni... pewnie WIĘKSZOŚĆ ma po 10-13 lat i chodzi spać o 21:00 może do 22:30 (czekam na hejty od dzieci)
Odpisz
24 lipca 2015, 11:16
Thug Life 8)
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:44
czy tylko ja nie lubie takich "ustawianych" rozmów?
Odpisz
17 czerwca 2015, 11:56
@kiciakotus: Tak tylko ty.
Odpisz
3 czerwca 2015, 01:24
Jesteś naprawdę szalony O-O
Odpisz
2 czerwca 2015, 20:07
Szaleniec z niego ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Odpisz
2 czerwca 2015, 19:58
To już było..
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2015, 16:48
A ja o 22:45 trolololo
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:21
Hej mała mama pozwala mi mi iść spać o 22:30
OMG wyjdziesz za mnie
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:00
lubię buntowników !
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:54
pff, amator... ja mogę do 22:06! :D
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:51
Mama mi pozwala do 22:03.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2015, 23:38
3:00
Odpisz
2 czerwca 2015, 14:01
@rad521: amator! 5:00
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:49
@WolfWolfyWolf: xD
Odpisz