Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamil2506

7 grudnia 2019, 10:02

Ok boomer

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2019, 06:48

@kamil2506: tylko matoły mówią boomer, mowi sie stary beton normiku

Avatar Cyan_Blue

1 czerwca 2015, 21:11

Rogi nosorożca nie są unerwione....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Cyan_Blue

Edytowano - 3 czerwca 2015, 07:40

@SCP_173: W niektórych rezerwatach odcinają te rogi, by kłusownicy nie zabijali nosorożców. To że coś wymaga piły, nie znaczy, że od razu jest złe.

Avatar kola3

30 stycznia 2018, 14:55

@Sauron: ale rogi są ważne. To tak jakby uciąć ci bezboleśnie ch*ja.

Avatar ololol

2 czerwca 2015, 16:04

przy odcinaniu rogu nosorożec się nie wykrwawia

Avatar ALKATRAZ

1 czerwca 2015, 22:07

ale róg nosorożca to jest to samo jak u nas paznokcie. Nie czuje bólu. Krowom też się piłuje rogi, one i tak nie odczuwają bólu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2015, 01:17

@freddyfan: Nie każdy troll to idiota... Prawie każdy. Ta mniejsza część po prostu na idiotów wygląda...
Poza tym są ludzie, którzy na niektórych rzeczach się znają, a na inncyh nie. Mądrego od debila odróżnia się po tym, że mądry wypowiada się tylko na tematy, na których się zna.

Avatar mistrz_lamorozcow

2 czerwca 2015, 15:36

Nie robię sobie paznokci, jedynie zapuszczam ale i tak nie chcą mi rosnąć👌 Według mnie są normalne, ale jak drapie to boli. Czasem się przydaje.

Avatar
Aryman

1 czerwca 2015, 21:04

Bo róg nosorożca jest jego nosem...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar SCP_173

2 czerwca 2015, 13:11

@Nieznany_w_internecie: właściwie to na odwrót ale ok

Avatar Nieznany_w_internecie

2 czerwca 2015, 15:06

@SCP_173: Otóż nie. Łosoś należy do ryb kostnoszkieletowych, a rekind do chrzęstnoszkieletowych. Człowiekowi jest bliżej do łososia gdyż ma szkielet kostny.

Avatar CrazzyMonte

1 czerwca 2015, 22:24

czy tam obok napisu ,,znaleziono na jeja" wisi nietoperz? :'D

Avatar Zjem_Ci_Matke

1 czerwca 2015, 23:06

@CrazzyMonte: Nie, to tylko ludzkie zwłoki powieszone za stopy na gałęzi drzewa.

Avatar CrazzyMonte

2 czerwca 2015, 14:19

@Zjem_Ci_Matke: człowieku... jesteś chory D:

Avatar Zjem_Ci_Matke

2 czerwca 2015, 14:28

@CrazzyMonte: Dziękuję. Będziesz następny.

Avatar Szybki111PL

2 czerwca 2015, 11:51

Kur*a tu są dzieci. To tak jakby pan A wrzucał na główną Cycy, hesa, i dddd.

Avatar JPsoldier

1 czerwca 2015, 21:41

Tylko szkoda , że dla nosorożca róg jest jak paznokieć dla człowieka . Nie jest unerwiony , wiec krew mu z rogu nie leci ;P

Avatar Abrian

1 czerwca 2015, 22:16

@JPsoldier: *ukrwiony. unerwiony też nie jest ale nerwy to nie naczynia krwionośne ;)

Avatar JPsoldier

1 czerwca 2015, 23:50

@Abrian: Ale tam gdzie nerwy tam i krew

Avatar
Lunia21

1 czerwca 2015, 23:14

I tak powstał Voldemort.

Avatar KierowcaLatarki

1 czerwca 2015, 23:01

Miesiączka z nosa LOL
Wybaczcie duże litery na początku ale mam telefon

Avatar Aracz

1 czerwca 2015, 22:16

Jakoś mnie ten obrazek nie rozśmieszył. Raczej obrzydził. Lel, tutaj są dzieci, a treść tutaj pokazana może zostać uznana za brutalną.
Z pewnością jest nieprzyjemna.

Avatar ShadowPie

1 czerwca 2015, 21:52

lel :P

Avatar DeadExtreme

1 czerwca 2015, 21:24

O ile mnie wiedza na ten temat nie myli, to nosorożców to nie boli.

Avatar gORb123

1 czerwca 2015, 21:22

I TO I TO JEST DLA NICH BARDZO WAZNE WIEC NIE PIE**OLCIE KUJONY O UKLADZIE KRWIONOSNYM

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 23:19

@gORb123: a ą b c ć d e ę f g h i j k l ł m n ń o ó p r s ś t u w z ż ź x - Masz, kopiuj sobie małe literki.

Avatar mooped

Edytowano - 1 czerwca 2015, 21:16

rogi to nie nos ;-; w Zoo ucinają im te rogi kiedy są za duże (tylko że legalne)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Frustrujące

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka