Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2019, 10:02
Ok boomer
Odpisz
29 grudnia 2019, 06:48
@kamil2506: tylko matoły mówią boomer, mowi sie stary beton normiku
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:11
Rogi nosorożca nie są unerwione....
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:34
@Cyan_Blue: ale do czegoś go używa... to jak bym bezboleśnie amputował ci ręce...
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 21:58
@SCP_173: Porównanie bezpodstawne. Róg nie spełnia funkcji rąk. To właściwie tak jakbyś miał na nosie organiczne dłuto.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:19
@Sauron: Róg spełnia właściwości bojowe i popisowe. Utniesz takiemu roga i już nie zamoczy
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2015, 07:40
@SCP_173: W niektórych rezerwatach odcinają te rogi, by kłusownicy nie zabijali nosorożców. To że coś wymaga piły, nie znaczy, że od razu jest złe.
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:55
@Sauron: ale rogi są ważne. To tak jakby uciąć ci bezboleśnie ch*ja.
Odpisz
2 czerwca 2015, 16:04
przy odcinaniu rogu nosorożec się nie wykrwawia
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:07
ale róg nosorożca to jest to samo jak u nas paznokcie. Nie czuje bólu. Krowom też się piłuje rogi, one i tak nie odczuwają bólu.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:12
@ALKATRAZ: Wyrwij sobie paznokieć zobaczymy czy będzie bolało.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:15
@apatryda: Alkatraz napisał dobrze, mowa o odcinaniu a nie wyrywaniu.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:17
@ALKATRAZ: Z jednej strony tak, ale im to nie odrasta tak jak paznokieć, a pozbawia ich naturalnej broni. Jeżeli nie zabije się nosorożca przy kradzieży rogu, to umrze w wyniku jego braku.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:20
Paznokcie to moja naturalna broń.
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:12
@mistrz_lamorozcow: Tia, trochę się to to zacofało, ale to takie pazury z downem :p
Niektóre kobiety robią sobie takie pazury, że niejeden zwierz by pozazdrościł
Ba dum tss
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:40
NIEMOŻLIWE!!! ALKATRAZ napisał dobrze?
Koniec świata za... Nie to ostatnie to przesada.
Odpisz
2 czerwca 2015, 01:17
@freddyfan: Nie każdy troll to idiota... Prawie każdy. Ta mniejsza część po prostu na idiotów wygląda...
Poza tym są ludzie, którzy na niektórych rzeczach się znają, a na inncyh nie. Mądrego od debila odróżnia się po tym, że mądry wypowiada się tylko na tematy, na których się zna.
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:36
Nie robię sobie paznokci, jedynie zapuszczam ale i tak nie chcą mi rosnąć👌 Według mnie są normalne, ale jak drapie to boli. Czasem się przydaje.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:04
Bo róg nosorożca jest jego nosem...
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:06
A ty jakbyś to pokazał?
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:09
@SkaTpl: Tak realnie? Musiałby mu odciąć paznokcie
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:10
To by go na pewno bolało.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:15
@SkaTpl: A powiedział ktoś że ma boleć?
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:16
Bo o tym jest obrazek?
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:21
@SkaTpl: nie, obrazek jest o błędzie w rozumowaniu
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:28
noso-rożec
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:30
@SCP_173: Czło-wiek
Po co się bawimy w sylaby?
I zgłaszam ucieczkę obiektu
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:46
@SCP_173: Bo ma róg NA nosie -,-.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:48
@Zjem_Ci_Matke: ale bliżej rogowi do nosa niż do ch*ja
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:02
@SCP_173: A co ch*j ma do tego?
Odpisz
2 czerwca 2015, 07:08
@SCP_173: Bliżej człowiekowi do łososia niż do rekina. Bawimy się dalej?
Odpisz
2 czerwca 2015, 13:11
@Nieznany_w_internecie: właściwie to na odwrót ale ok
Odpisz
2 czerwca 2015, 15:06
@SCP_173: Otóż nie. Łosoś należy do ryb kostnoszkieletowych, a rekind do chrzęstnoszkieletowych. Człowiekowi jest bliżej do łososia gdyż ma szkielet kostny.
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:24
czy tam obok napisu ,,znaleziono na jeja" wisi nietoperz? :'D
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:06
@CrazzyMonte: Nie, to tylko ludzkie zwłoki powieszone za stopy na gałęzi drzewa.
Odpisz
2 czerwca 2015, 14:19
@Zjem_Ci_Matke: człowieku... jesteś chory D:
Odpisz
2 czerwca 2015, 14:28
@CrazzyMonte: Dziękuję. Będziesz następny.
Odpisz
2 czerwca 2015, 11:51
Kur*a tu są dzieci. To tak jakby pan A wrzucał na główną Cycy, hesa, i dddd.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:41
Tylko szkoda , że dla nosorożca róg jest jak paznokieć dla człowieka . Nie jest unerwiony , wiec krew mu z rogu nie leci ;P
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:16
@JPsoldier: *ukrwiony. unerwiony też nie jest ale nerwy to nie naczynia krwionośne ;)
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:50
@Abrian: Ale tam gdzie nerwy tam i krew
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:14
I tak powstał Voldemort.
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:01
Miesiączka z nosa LOL
Wybaczcie duże litery na początku ale mam telefon
Odpisz
1 czerwca 2015, 22:16
Jakoś mnie ten obrazek nie rozśmieszył. Raczej obrzydził. Lel, tutaj są dzieci, a treść tutaj pokazana może zostać uznana za brutalną.
Z pewnością jest nieprzyjemna.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:52
lel :P
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:24
O ile mnie wiedza na ten temat nie myli, to nosorożców to nie boli.
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:22
I TO I TO JEST DLA NICH BARDZO WAZNE WIEC NIE PIE**OLCIE KUJONY O UKLADZIE KRWIONOSNYM
Odpisz
1 czerwca 2015, 23:19
@gORb123: a ą b c ć d e ę f g h i j k l ł m n ń o ó p r s ś t u w z ż ź x - Masz, kopiuj sobie małe literki.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 21:16
rogi to nie nos ;-; w Zoo ucinają im te rogi kiedy są za duże (tylko że legalne)
Odpisz