Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2012, 12:31
to młodszy tak wrzeszczy JEST TYLKO MOJA
Odpisz
1 maja 2013, 12:29
@jejajeja2: Nie, starszy.
Odpisz
26 maja 2013, 16:58
@sarnasarna: wiem :P
Odpisz
26 maja 2013, 17:01
@jejajeja2: Młodszy nie ma wąsów xD
Odpisz
6 września 2013, 23:56
@sarnasarna: hehe
Odpisz
2 lipca 2012, 09:14
Widziałem już taki obrazek na jeja...
Pytanie: skąd skopiowałeś?
Odpisz
8 maja 2012, 14:31
A co tą kasjerkę obchodzi komu oddasz zabawkę? Dalej, opowiedz jej cały swój życiorys!
Odpisz
8 maja 2012, 14:52
Chodzi o to, żeby nie pomyślała sobie, że taki stary dziad bawi się zabaweczkami z mcdolnalda.
Odpisz
8 maja 2012, 16:29
@Piotr99: a on na ostatnim obreazku mówi ze jego
Odpisz
8 maja 2012, 17:24
@Piotr99: Wiem o co chodzi. Ale mnie nie interesowałoby to co ona myśli.
Odpisz
8 maja 2012, 21:31
zresztą i tak nigdy więcej prawdopodobnie się nie spotkacie, a nawet jeśli, to skąd może pamiętać jednego spośród szarych klientów?
happy meal'e rządzą! :D
Odpisz
9 maja 2012, 18:00
ale nie mówi tego do niej.
Odpisz
15 maja 2012, 09:15
@Piotr99: wiem
Odpisz
15 maja 2012, 14:10
z twojego poprzedniego komentarza to nie wynika.
Odpisz
15 maja 2012, 14:11
@Piotr99: Dziwnie mi wyszła konstrukcja tego zdania:D
Odpisz
12 maja 2012, 15:30
HAHAHAHA! nie ogarniam.....
Odpisz
9 maja 2012, 14:27
hehehehe dobre
Odpisz
8 maja 2012, 22:30
Ja utrudniałem ostatnio życie kasjerką w Mc'Donald'ie bo sie z bratem kłóciłęm tak z 1min. która zabawke wynieramy przy zakupie happymeal'a xD (on ma 16 a ja 17 :P)
Odpisz
8 maja 2012, 20:58
fajne (jest też kolejny komentarz)
Odpisz
5 maja 2012, 16:53
Proszę o komentarze .
Odpisz
5 maja 2012, 20:27
<komentarz>
Odpisz
7 maja 2012, 12:06
yyyyy.... pączek
Odpisz
8 maja 2012, 10:31
@wiktor3069:
Odpisz
8 maja 2012, 14:23
komentarz
Odpisz
8 maja 2012, 14:25
bardzo proszę oto komentarz
Odpisz