Dziewczyny kontra chłopacy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2020, 08:25
I have nothing to live for
Odpisz
8 października 2018, 16:38
tytuł
Odpisz
5 czerwca 2015, 21:18
Ma tyle total war'ów a nie gra..
Odpisz
6 czerwca 2015, 11:26
@SiekieraZgreda: masz steam?
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2015, 13:13
@WolfWolfyWolf: Mam Steam. Chyba się pomyliłem bo jest jednak tutaj tylko Shogun 2 ale też coś!
Odpisz
6 czerwca 2015, 14:37
@SiekieraZgreda: no!
Odpisz
6 czerwca 2015, 17:06
@WolfWolfyWolf: Aha i jak się przyjrzysz jest jeszcze jeden total war i nie wiem czy to nie jest Atilla
Odpisz
7 czerwca 2015, 15:07
@SiekieraZgreda: nie dziw mu się, bo nie jest nic zainstalowane
Odpisz
6 czerwca 2015, 11:33
NO CHYBA NIE! Nasza płeć reaguje tak:
nie mam w co pograć? są koledzy chociaż? nie? no dobra...idę na spacer.
Jak dzieci reagują:
MAMO! DAJ MI PIENIONDZE NA FIPA DO MAJNKRAFT! NIE?! NIE MAM W CO GRAaAAAAAAC!
-zamknij się i zlaz z kompa!
-NIE, SPIERDA%$#!
-co ty powiedziales? *pyk! i dostał lekko po głowie!* zlaz z komputera i na pole!
wiec ten obrazek ma chyba na celu obrazenie plci męskiej...
Odpisz
6 czerwca 2015, 11:35
@WolfWolfyWolf: zaraz pewnie dostane hejty, bo mowie, że dzieci zawsze w MC grają...czy tu tak jest napisane?
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:09
Nie ma co się dziwić, żadne z tych gier nie jest zainstalowane :v
Odpisz
6 czerwca 2015, 11:27
@malaho2000: jeden mądry...
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:21
zawsze można pograć na jeja
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:15
@ALKATRAZ: Mądry komentarz ALKATRAZA.
Odpisz
5 czerwca 2015, 23:58
@trolem: Sprzedał się Adminowi, promuje dział z grami ;-;
Odpisz
6 czerwca 2015, 11:26
@Slenderowiec2012: nie, tutaj są dobre gry...ale komentarze nie...
Odpisz
6 czerwca 2015, 07:12
Wk&$%iony bachor. Częsty widok na yt i innych stronach.
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:52
ja taki nie jestem
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:10
Ja mam taki problem w loduwce
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:17
@kacper100025: Co to loduwka?
Odpisz
5 czerwca 2015, 22:04
@pieseu: Ech... tak wiem *lodówka
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:47
Zawsze pozostaje iść na takie strony jak jeja.pl i pisać głupie komentarze albo oglądać głupie filmy na youtube.. i pisać pod nimi głupie komentarze
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:29
Ja mam tylko terrarie,starego isaaca i pokemony, a to wy nie macie w co grać.
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2015, 17:24
"Nic" do grania. Widzę tam np. Team Fortress 2, Skyrim, Call Of Duty.
Odpisz
2 czerwca 2015, 17:56
@Dead_Bload321: a ja skryim tf2 csgo gmod i raz na ruski rok poltal 2
Odpisz
5 czerwca 2015, 19:02
Można się zawsze pobawić edytorem map.
Odpisz