Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Pozdrawiam świetliki
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2015, 16:29
Drugiej mnie świat by nie zniósł :D
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:37
@Oliwka_99: Są miliardy ludzi takich jak ty. Poradzilibyśmy sobie jakoś.
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:43
@Zjem_Ci_Matke: właśnie w tym problem, że... teoretycznie są miliardy, ale każdy jest wyjątkowy i nie ma drugiej takiej trzepniętej, z takimi upodobaniami, fobiami i ogólnymi odchyłami
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:22
@Oliwka_99: Słuchaj, wszyscy tak mówią i zazwyczaj jest to zwykłe użalanie się nad sobą. Tak naprawdę wszystkie różnice są znikome, wszyscy czujemy to samo.
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:53
@Zjem_Ci_Matke: użalanie? ooj biedny nie użalaj się nad sobą, bądź dumny ze swojej odmienności jak ja :D (seeeriioooo każdy jest innnnyyyy)
Odpisz
9 czerwca 2015, 18:30
@Oliwka_99: Wiesz, źle to ujmujesz. Każdy jest popie**olony na swój sposób, ale i tak wszyscy są popie**oleni.
Odpisz
10 czerwca 2015, 17:11
@Zjem_Ci_Matke: nio! :D też tak można :P
Odpisz
9 czerwca 2015, 19:49
Wreszcie miałbym z kim grać w Tekkena :D
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:07
Jeszcze możliwość porozumiewania się tylko telepatycznie i można zostać najlepszą drużyną w CS'a lub co kto woli
Odpisz
3 czerwca 2015, 14:52
Kiedy jest się obojniakiem to można to wykorzystać!
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:23
@matix044: Ty chory po je*ie.
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:29
@matix044:
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:45
@matix044: Lub też gejem. :3
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:52
@Nieznany_w_internecie: Przesadzasz.
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:57
@dustin2001: ?
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:04
@Nieznany_w_internecie: Nawet nie wiesz, jak to jest okropne, kiedy sobie wyobrazisz...
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:05
@dustin2001: Wiesz, nie jesteś gejem.
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:06
@Nieznany_w_internecie: Wiem, że nie jestem. Ja sobie wyobraziłem przez Twój komentarz, co oni robiliby jakby byli gejami.
Odpisz
3 czerwca 2015, 17:39
Przydatne do gier co-op (kooperacja).
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:49
@Gabrysio: np cod
Odpisz