Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2018, 13:59

zaklinacz dziki gon
wiedźmin dziki gon

Avatar Crinzey

12 czerwca 2017, 16:43

Ekhem, ekhem... Ameby umysłowe...
Ja przetłumaczę to lepiej niż google tłumacz!

Zaklinacz
Dziwaki ton
Przez 200 ocenieni
Świat nie potrzebuje hardenu
Potrzebuje profesjonalisty!

B)

Avatar Mikatrix

14 maja 2017, 16:14

W języku czeskim ,,c" ze strzałką jest czytane jako ,,cz", więc po czeku ,,Wiedźmin" to ,,Zaklinacz".

Avatar koziol11

23 kwietnia 2017, 18:01

Przetłumazyłem to gorzej niż google tłumacz.

Zaklinać
Dziwaki won!
Pies 200
Szwed nie potrzebuje hurdiniu,
Potrzebuje profesjonala!

Avatar Taczkajestfajna

29 grudnia 2016, 15:16

Według mnie, to jest lepsze niż niemiecki Hexer, czy polski Wiedźmin. :d

Avatar
kroganin

20 października 2015, 20:15

Po prostu w ruskiej wersji językowej.

Avatar kemi12

19 sierpnia 2015, 10:42

Zaklinacz. Dz*wki won

Avatar juzwamuwierze

15 sierpnia 2015, 20:26

JJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Avatar Sara231

16 lipca 2015, 23:13

Czeski jest za**bisty, czyż nie?

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 15:40

zaklinać

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 czerwca 2015, 11:00

Lambert Lambert ty ch*ju 8)
---------------
Rozwaliło mnie "potrzebuje profesionala!"
i "dz*wki goń" XDD

Avatar Dexterek

9 czerwca 2015, 21:15

Z jakiś powodów uwielbiam czeski i słowacki

Avatar wilsonXcuddyXhouse

10 czerwca 2015, 08:42

@Dexterek: jo tyż

Avatar ziomek2009

9 czerwca 2015, 18:16

A já sám jsem tady sedět a jíst jahody

Avatar arektatarowicz

9 czerwca 2015, 16:09

ktoś wie może jak brzmi ta słynna fraszka Geralta po czasku :D ?

Avatar Nieznany_w_internecie

9 czerwca 2015, 16:56

@arektatarowicz: Czy chodzi o "Spi***alaj."?

Avatar arektatarowicz

Edytowano - 9 czerwca 2015, 17:37

@Nieznany_w_internecie: Chodzi mi o "Lambert, Lambert, ty ch*ju" :D

Avatar WolfWolfyWolf

9 czerwca 2015, 17:55

@arektatarowicz: "Lambert, Lambert ti chojnu" chyba tak...raka SE nie potne

Avatar Wiedzimin

6 czerwca 2015, 19:14

Czeski taki zabawny XD.

Avatar jacek1s

9 czerwca 2015, 16:04

@Wiedzimin: Dla Czechów Polski język też jest zabawny.

Avatar NinjaPotato

9 czerwca 2015, 16:50

@jacek1s: niechcący cb zminusowalem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Fajnie że odpowiedzieli

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

To się nie może nie udać

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka