Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
To się nie może nie udać
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2018, 13:59
zaklinacz dziki gon
wiedźmin dziki gon
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:43
Ekhem, ekhem... Ameby umysłowe...
Ja przetłumaczę to lepiej niż google tłumacz!
Zaklinacz
Dziwaki ton
Przez 200 ocenieni
Świat nie potrzebuje hardenu
Potrzebuje profesjonalisty!
B)
Odpisz
14 maja 2017, 16:14
W języku czeskim ,,c" ze strzałką jest czytane jako ,,cz", więc po czeku ,,Wiedźmin" to ,,Zaklinacz".
Odpisz
23 kwietnia 2017, 18:01
Przetłumazyłem to gorzej niż google tłumacz.
Zaklinać
Dziwaki won!
Pies 200
Szwed nie potrzebuje hurdiniu,
Potrzebuje profesjonala!
Odpisz
29 grudnia 2016, 15:16
Według mnie, to jest lepsze niż niemiecki Hexer, czy polski Wiedźmin. :d
Odpisz
20 października 2015, 20:15
Po prostu w ruskiej wersji językowej.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 10:42
Zaklinacz. Dz*wki won
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:26
JJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Odpisz
16 lipca 2015, 23:13
Czeski jest za**bisty, czyż nie?
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:40
zaklinać
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2015, 11:00
Lambert Lambert ty ch*ju 8)
---------------
Rozwaliło mnie "potrzebuje profesionala!"
i "dz*wki goń" XDD
Odpisz
9 czerwca 2015, 21:15
Z jakiś powodów uwielbiam czeski i słowacki
Odpisz
10 czerwca 2015, 08:42
@Dexterek: jo tyż
Odpisz
9 czerwca 2015, 18:16
A já sám jsem tady sedět a jíst jahody
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:09
ktoś wie może jak brzmi ta słynna fraszka Geralta po czasku :D ?
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:56
@arektatarowicz: Czy chodzi o "Spi***alaj."?
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2015, 17:37
@Nieznany_w_internecie: Chodzi mi o "Lambert, Lambert, ty ch*ju" :D
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:55
@arektatarowicz: "Lambert, Lambert ti chojnu" chyba tak...raka SE nie potne
Odpisz
6 czerwca 2015, 19:14
Czeski taki zabawny XD.
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:04
@Wiedzimin: Dla Czechów Polski język też jest zabawny.
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:50
@jacek1s: niechcący cb zminusowalem
Odpisz