memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 czerwca 2015, 18:43
fajne ale nie umiem robić zeza
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:42
On najpierw patrzy w prawo potem w lewo ale ok
8 czerwca 2015, 21:38
:<) inna buźka z wąsami
Edytowano - 8 czerwca 2015, 21:53
@Windows_10: Ić stont
8 czerwca 2015, 21:36
Ja noszę okulary bo mam zeza xD!
8 czerwca 2015, 19:11
Ja nie umiem :(
8 czerwca 2015, 19:38
@gabisoch: A ja tak.
8 czerwca 2015, 20:25
@rafal603: Chwalisz się :c
8 czerwca 2015, 20:29
@gabisoch: niee.
8 czerwca 2015, 20:31
@rafal603: taak
Ja się o tym uczyłem w 1 klasie to było, że najpierw w prawo, potem w lewo i jeszcze raz w lewo a w połowie przejścia jeszcze raz w lewo :) Pamiętam jak nie mogłem tego zdać, dostałem 3 jedynki a za 4 razem dwóję :)
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:17
:)
8 czerwca 2015, 19:59
(.)// \ (.)\\ /
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:00
@kubaxx005: buźka z wąsami :)
8 czerwca 2015, 20:01
@kubaxx005: wracaj do dzialu z grami
8 czerwca 2015, 20:12
@kubaxx005: Brawo.
8 czerwca 2015, 20:13
@master885: ?
8 czerwca 2015, 20:37
@kubaxx005:
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:52
@kubaxx005: darmowe powiadomienie z obrazkiem :v
9 czerwca 2015, 15:45
o co ci chodzi??
9 czerwca 2015, 16:56
@kubaxx005: Jak się dopatrzysz, to zabaczysz obrazek z napisem IĆ STONT
Edytowano - 9 czerwca 2015, 17:19
nie trzeba sie przypatrzyc ale wiem, no ale o co ci chodzi??????!!!!!!!
9 czerwca 2015, 18:40
@kubaxx005: O to, byś serdecznie wypieprzał. Lol, czemu ja jeszcze prowadzę tą rozmowę.
10 czerwca 2015, 16:30
bo jesteś debilem
8 czerwca 2015, 19:58
Ja. umiem I moi koledzy. sie smieja .
8 czerwca 2015, 19:34
kameleon potrafi
@ALKATRAZ: Nie wiedziałem że jesteś kameleonem :O
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2015, 18:43
fajne ale nie umiem robić zeza
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:42
On najpierw patrzy w prawo potem w lewo ale ok
Odpisz
8 czerwca 2015, 21:38
:<) inna buźka z wąsami
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2015, 21:53
@Windows_10: Ić stont
Odpisz
8 czerwca 2015, 21:36
Ja noszę okulary bo mam zeza xD!
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:11
Ja nie umiem :(
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:38
@gabisoch: A ja tak.
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:25
@rafal603: Chwalisz się :c
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:29
@gabisoch: niee.
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:31
@rafal603: taak
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:29
Ja się o tym uczyłem w 1 klasie to było, że najpierw w prawo, potem w lewo i jeszcze raz w lewo a w połowie przejścia jeszcze raz w lewo :) Pamiętam jak nie mogłem tego zdać, dostałem 3 jedynki a za 4 razem dwóję :)
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:17
:)
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:59
(.)// \
(.)\\ /
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:00
@kubaxx005: buźka z wąsami :)
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:01
@kubaxx005: wracaj do dzialu z grami
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:12
@kubaxx005: Brawo.
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:13
@master885: ?
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:37
@kubaxx005:
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:52
@kubaxx005: darmowe powiadomienie z obrazkiem :v
Odpisz
9 czerwca 2015, 15:45
o co ci chodzi??
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:56
@kubaxx005: Jak się dopatrzysz, to zabaczysz obrazek z napisem IĆ STONT
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2015, 17:19
nie trzeba sie przypatrzyc ale wiem, no ale o co ci chodzi??????!!!!!!!
Odpisz
9 czerwca 2015, 18:40
@kubaxx005: O to, byś serdecznie wypieprzał.
Lol, czemu ja jeszcze prowadzę tą rozmowę.
Odpisz
10 czerwca 2015, 16:30
bo jesteś debilem
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:58
Ja. umiem I moi koledzy. sie smieja .
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:34
kameleon potrafi
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:12
@ALKATRAZ: Nie wiedziałem że jesteś kameleonem :O
Odpisz