Jak wyglądają prawdziwi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Nie po oczach
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2020, 23:06
Nieśmieszne
Odpisz
9 czerwca 2015, 13:47
Jak to zobaczyłem to pomyślałem: Żeby taki był cały Świat, to by było dobrze.
Odpisz
9 czerwca 2015, 10:00
TurboDymoMen !!!!!
Odpisz
9 czerwca 2015, 08:11
No wiem pokazcie jakiegos
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:25
A może bierze 2 śniadanie do pracy kanibal.
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:52
@Czyzyk5: pozdro z podłogi XD
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:40
Bardzo śmieszny mem , kto robi zdjęcia dla nich powinni mu chyba pomóc
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:35
strazak? a nie batman?
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:54
@ALKATRAZ: Nie.
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:23
@ALKATRAZ: On wrócił,wszystcy do schronów!
Odpisz
9 czerwca 2015, 09:53
@Czyzyk5: 👍
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:54
*myśli strażaka*: ale będzie r*chaska w domu :)
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:48
omg
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:32
Czy on właśnie skręcił temu dziecku kark?
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:22
Lewitujące dziecko ratuje strażaka !
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:28
@KoziLowca: U made my day
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:15
a nie jakes delile w pererynach i gacami na spodniach
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:13
Hej stary patrz! uratowałem człowieka! Zrób mi fotke szybko
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:12
A dziecko martwe , ale co z tego! BOHATER
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:33
@FreezyPop: Może nieprzytomne...
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:30
@FreezyPop: Notatka : Ignorujcie ten komentarz , napisałem coś głupiego...
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:10
To tak powstały nyguchy ( ͡° ͜ʖ °)
Odpisz
8 czerwca 2015, 19:32
rasizm
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca 2015, 20:52
Rekord fapek w dół pobity ( ͡ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:53
a ja dałam up XD płoń.
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:41
@kotul: [płonie] AAAAAAAAAAAAHHH KU*WA KU*WA KU*W..
Odpisz
9 czerwca 2015, 21:23
i jeszcze raz, opla!
Odpisz
4 maja 2017, 09:37
:)
Odpisz
4 maja 2017, 12:31
@xAzumiKx: Moje piękne złote czasy gdy byłem niedoje**nym niedorozwojem :>
Odpisz
22 maja 2017, 21:54
Dzięki za odkop wątku :V
Odpisz
22 maja 2017, 21:56
Akurat ten komentarz jest bardzo fajny.
Odpisz
22 maja 2017, 22:55
@xAzumiKx: oooooooooo chopie
Odpisz
23 maja 2017, 16:57
jest fajny, ale ma humor czarniejszy niż spalone dziecko
Odpisz