Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2018, 00:15
zje**lam srednia xd
Odpisz
27 kwietnia 2014, 18:41
ja mam taką minę kiedy jest niezapowiedziana kartkówka na polskim
Odpisz
17 października 2014, 14:40
@Ksawian: witam w moim klubie
Odpisz
10 listopada 2013, 15:48
Hmmm,ja mam taką mine kiedy mam iść do tablicy na przyrodzie i jeszcze wskazuje na siebię palcem.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2013, 17:24
Ja tam lubię matematykę...
Odpisz
7 maja 2012, 13:47
ja mam inną twarz bo w klasie jestem najlepszy z matmy i zawsze wszystko wiem :D
Odpisz
7 maja 2012, 15:33
@michal3ku: Rozumiesz matme? Jesteś dziwny.
Odpisz
7 maja 2012, 17:26
ja nie rozumiem geometrii a reszte rozumiem
Odpisz
7 maja 2012, 17:36
@michal3ku: witaj w klubie dobrych uczniów z matmy, lecz ja nie zaliczam się do kujonów
Odpisz
8 maja 2012, 15:42
@Radziosek: ja też nie bo z polaka jestem baaaaardzo słaby ;/
Odpisz
8 maja 2012, 15:42
rozumiesz polaka? jesteś dziwna!
Odpisz
2 czerwca 2012, 14:06
@michal3ku: witaj w klubie
Odpisz
3 sierpnia 2012, 09:10
@michal3ku: tak jak ja :D, tyle, że i tak nie lubię chodzić do odpowiedzi, bo zawsze wtedy nie nadrobię kilku zadań i mam więcej do domu
Odpisz
3 sierpnia 2012, 17:03
a ja cały czas do tablicy i zawsze pierwszy kończę w książce :D
Odpisz
9 maja 2012, 09:13
ja z polskiego jestem najlepszy i z matmy ale 1000000 +10000000000=
Odpisz
8 maja 2012, 15:37
To sobie wyobraźcie twarz kogoś kto jest pytany z chemii.
Odpisz
7 maja 2012, 22:56
ja mam tylko taką minę jak są pierwiastki
Odpisz
7 maja 2012, 19:54
a ja od 2 lat nie byłem pytany na matnie SERIO :D
Odpisz
4 czerwca 2015, 13:39
@DuDeKkUbA: A ja nie byłam przez całe życie, jestem w IV klasie ;_;
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:28
@Kivera: Witaj w klubie!
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:11
@sylveonka: Teraz w V ;_; No żesz... Co narzekam, jest za**biście :D
Odpisz
10 marca 2017, 21:28
@Kivera: A teraz ja jestem w piątej! Jej!
Odpisz
11 marca 2017, 21:19
@sylveonka: Ja teraz w 6 i dalej nie :'D
Odpisz
11 marca 2017, 21:23
@Kivera: Mnie też jeszcze nie byłam wyrwana do odpowiedzi :'D
Odpisz
7 maja 2012, 18:07
ja na odpowiedzi z matmy wyglądam gorzej
Odpisz
7 maja 2012, 14:11
co ja tam robię?
Odpisz
7 maja 2012, 13:51
***a skąd znacie moją mine ;/ ?
Odpisz
7 maja 2012, 06:46
ja mam inną
Odpisz
6 maja 2012, 20:56
trafny obrazek
Odpisz