Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PadmePL

28 kwietnia 2018, 00:15

zje**lam srednia xd

Avatar Ksawian

27 kwietnia 2014, 18:41

ja mam taką minę kiedy jest niezapowiedziana kartkówka na polskim

Avatar marek2004

17 października 2014, 14:40

@Ksawian: witam w moim klubie

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2013, 15:48

Hmmm,ja mam taką mine kiedy mam iść do tablicy na przyrodzie i jeszcze wskazuje na siebię palcem.

Avatar nabijaczleweli

Edytowano - 8 kwietnia 2013, 17:24

Ja tam lubię matematykę...

Avatar michal3ku

7 maja 2012, 13:47

ja mam inną twarz bo w klasie jestem najlepszy z matmy i zawsze wszystko wiem :D

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2012, 15:33

@michal3ku: Rozumiesz matme? Jesteś dziwny.

Avatar kama12345

7 maja 2012, 17:26

ja nie rozumiem geometrii a reszte rozumiem

Avatar Radziosek

7 maja 2012, 17:36

@michal3ku: witaj w klubie dobrych uczniów z matmy, lecz ja nie zaliczam się do kujonów

Avatar michal3ku

8 maja 2012, 15:42

@Radziosek: ja też nie bo z polaka jestem baaaaardzo słaby ;/

Avatar michal3ku

8 maja 2012, 15:42

rozumiesz polaka? jesteś dziwna!

Avatar paintowy_master

2 czerwca 2012, 14:06

@michal3ku: witaj w klubie

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 09:10

@michal3ku: tak jak ja :D, tyle, że i tak nie lubię chodzić do odpowiedzi, bo zawsze wtedy nie nadrobię kilku zadań i mam więcej do domu

Avatar michal3ku

3 sierpnia 2012, 17:03

a ja cały czas do tablicy i zawsze pierwszy kończę w książce :D

Avatar Patryk33

9 maja 2012, 09:13

ja z polskiego jestem najlepszy i z matmy ale 1000000 +10000000000=

Avatar FD_God

8 maja 2012, 15:37

To sobie wyobraźcie twarz kogoś kto jest pytany z chemii.

Avatar mikmik

7 maja 2012, 22:56

ja mam tylko taką minę jak są pierwiastki

Avatar DuDeKkUbA

7 maja 2012, 19:54

a ja od 2 lat nie byłem pytany na matnie SERIO :D

Avatar Kivera

4 czerwca 2015, 13:39

@DuDeKkUbA: A ja nie byłam przez całe życie, jestem w IV klasie ;_;

Avatar sylveonka

22 stycznia 2016, 18:28

@Kivera: Witaj w klubie!

Avatar Kivera

22 stycznia 2016, 19:11

@sylveonka: Teraz w V ;_; No żesz... Co narzekam, jest za**biście :D

Avatar sylveonka

10 marca 2017, 21:28

@Kivera: A teraz ja jestem w piątej! Jej!

Avatar Kivera

11 marca 2017, 21:19

@sylveonka: Ja teraz w 6 i dalej nie :'D

Avatar sylveonka

11 marca 2017, 21:23

@Kivera: Mnie też jeszcze nie byłam wyrwana do odpowiedzi :'D

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2012, 18:07

ja na odpowiedzi z matmy wyglądam gorzej

Avatar golonka

7 maja 2012, 14:11

co ja tam robię?

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2012, 13:51

***a skąd znacie moją mine ;/ ?

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2012, 06:46

ja mam inną

Avatar kama12345

6 maja 2012, 20:56

trafny obrazek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ładne rzeczy

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Fajnie że odpowiedzieli

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka