Fascynujące wynalazki i gadżety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2021, 19:43
Tylko selfie stick przeszedł
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:28
Jak się nazywa to różowe do książki
Odpisz
26 grudnia 2017, 16:47
@FURMON: wątpie, że pod tak starym obrazkiem ktoś odpowie
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:08
@remigiuszkam8: wolę sprawdzić
Odpisz
22 marca 2019, 20:41
@FURMON: nie wiem, kawałek plastiku
Odpisz
22 marca 2019, 23:23
i pomyśleć że każdy z nas trafił tu z losowych
Odpisz
3 października 2017, 18:47
widziałam 6 rzeczy
Odpisz
13 maja 2016, 17:53
:)
Odpisz
25 marca 2016, 18:29
Ja mam taki prysznic *-*
Odpisz
10 lutego 2015, 23:32
Na co komu płaska żarówka?
Odpisz
10 marca 2016, 14:48
@hejt123: jak masz lampkę i niechcesz aby wychodziła ci żarówka (przez co jest ja łatwiej zbić) ????
Odpisz
11 marca 2016, 16:55
@legend77: Ale ta jest płaska po bokach..
Odpisz
11 marca 2016, 16:58
@hejt123: spada ci lampka i co się zbije płaska żarówka czy normalna ???
Odpisz
11 marca 2016, 17:40
@legend77: Zależy jak spadnie i która żarówka jest włożona.
Ta żarówka na górze jest płaska NA BOKACH, wystaje tak samo jak normalna.
Odpisz
11 marca 2016, 18:05
@hejt123: wystaje mniej ponieważ jest cieńsza .
Odpisz
11 marca 2016, 18:25
@legend77: A co ma szerokość do długości?
Odpisz
8 lipca 2016, 13:52
@hejt123: dla szpanu
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:50
@legend77: nie chcesz*
Odpisz
7 lipca 2015, 18:49
MEGA, ale po co komu, płaska żarówka?????????
Odpisz
28 lipca 2014, 16:38
chce krzeslo-wozek i lyzke do sniezek
Odpisz
23 marca 2014, 10:19
POŻERAM WROKIEM
Odpisz
1 lutego 2014, 19:36
ssuuppeerr
Odpisz
28 grudnia 2013, 09:00
fajne jest to na śnieżki :)
Odpisz
28 grudnia 2013, 08:58
mam foremkę, schody, prysznic, lampkę i piłem raz z tego kubka
Odpisz
13 maja 2012, 21:51
Czego tu ludzie nie wymyślą xD . 5/5
Odpisz
28 grudnia 2013, 08:52
@VezyL: jak wymyślą to tylko fajne rzeczy
Odpisz
31 sierpnia 2013, 13:18
fajne sup i do ulu 5/5
Odpisz
26 lipca 2013, 18:12
Shut up and take my money!
Odpisz