Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2021, 17:17
JD
Odpisz
4 czerwca 2021, 10:51
Jest Dobrze Man
Odpisz
5 grudnia 2020, 21:10
J...Ć DISA MEN
Odpisz
11 września 2017, 07:15
JD je**ć disa huehuehuehue
Odpisz
31 lipca 2020, 14:27
@hentai_master: pisał zanim to było modne
Odpisz
11 września 2016, 11:30
*gimbus mod on*
JD heheheehheheehheheheheehheheheehehheheheehheehhe
*gimbus mod off*
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:26
A może wąż był trujący, a nie jadowity, a ugryzienie zabiło tego człowieka, bo się wykrwawił, hę?
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:42
@darcus: Nie widzę krwi.
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:46
@Rander: A może zatruł się od styku ze skórą węża podczas ugryzienia, a nie poprzez jad z zębów jadowych?
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:49
@Rander: Pewnie krwotok wewnętrzny.
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:52
@darcus: Krwotok wewnętrzy po ugryzieniu węża ,k.
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:52
To do mnie?
Odpisz
5 czerwca 2015, 11:13
@Rander: Czemu nie? Wąż mógł uszkodzić organy wewnętrzne, które nie musiały wcale krwawić na zewnątrz. To mało prawdopodobne, ale możliwe.
Odpisz
5 czerwca 2015, 12:29
@darcus: Hmm , wbić 2 igły w mięso wypełnione krwią , i szybko wyjąć... no nie wiem czy to by tak zadziałało,a i tak po krwotoku wewnętrznym pewnie zaczęła by mu lecieć krew z nosa i ust.
Odpisz
5 czerwca 2015, 12:35
@Rander: To zależy od rodzaju krwotoku.
Odpisz
5 czerwca 2015, 12:58
@darcus: kiedy ty się w końcu nauczysz że na jeja wchodzimy po zabawę a nie żeby mieć 2 szkołę
Odpisz
5 czerwca 2015, 13:13
@Uszko: Nie wszyscy, jak ty, odczuwają wstręt do nauki i logiki.
Odpisz
5 czerwca 2015, 13:32
@darcus: Ale nie wszyscy chcą mieć ją wszędzie.
Odpisz
5 czerwca 2015, 13:38
@Rander: Kilka komentarzy to jeszcze nie wszędzie. Poza tym, kto każe im to czytać?
Odpisz
5 czerwca 2015, 13:57
@darcus: Komentarze się czyta :v
Odpisz
5 czerwca 2015, 14:09
@Rander: To już twój problem, jeżeli ci się nie podobają.
Odpisz
5 czerwca 2015, 15:10
@darcus: Nie powiedziałem że mi się nie podobają tłumaczę tego użytkownika z kotem.
Odpisz
5 czerwca 2015, 15:25
@Rander: Można by rzecz, że zwracałem się w poprzednim komentarzu do dowolnego czytelnika.
Odpisz
5 czerwca 2015, 10:12
Ee no tak
Odpisz