Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2015, 18:57

co to arszenik ?

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 19:49

Trucizna na szczury(między innymi)

Avatar
Konto usunięte

21 października 2015, 19:50

dzięki.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2015, 15:42

Ta mina O_o

Avatar figaro19

7 czerwca 2015, 20:01

To uczucie, gdy mój obrazek zajmuje pierwsze miejsce na stronie.

Avatar jacek1s

7 czerwca 2015, 20:03

@figaro19: Się nie podniecaj tak, gówno zawsze na wierzch dają, tak działa marketing.

Avatar cyprian1219

7 czerwca 2015, 20:15

@jacek1s: jacku pierwszy raz sie z tobą zgodze

Avatar SteelFoxi

7 czerwca 2015, 20:16

@figaro19: To uczucie bycia znanym z krytykowania innych (tak postawie kropkę na końcu).

Avatar jacek1s

7 czerwca 2015, 20:16

@cyprian1219: No i słusznie, trzymniej się mnie, a daleko zajdziesz, uważaj tylko bo podłoga to wulkan więc szybko kuźwa, nogi na krzesło.

Avatar jacek1s

7 czerwca 2015, 20:17

@SteelFoxi: A na czole też postawisz?

Avatar SteelFoxi

Edytowano - 7 czerwca 2015, 20:17

@jacek1s: Jak zaczynałem pisać ten komentarz to jeszcze miałeś inny awatar, co ile ty je zmieniasz?
EDIT: znaczy nie ten komentarz ale ten wyżej

Avatar jacek1s

7 czerwca 2015, 20:19

@SteelFoxi: Zmieniam se jak mi sie chce, a co ja sie bede oszczedzal moge to se zmienie kurde mol, nie beda mnie tu utozsamiac z jakims jednym avatarem.

Avatar Pawcio213

Edytowano - 7 czerwca 2015, 20:41

@jacek1s: Dla weteranów jeja zawsze pozostaniesz kanapką

Avatar jacek1s

7 czerwca 2015, 20:45

@Pawcio213: Chu Ci w du, nie jestem kanapką, żadną.

Avatar Pawcio213

7 czerwca 2015, 20:52

@jacek1s: To tylko stare wspomnienia. Sory.

Avatar Bastil123

7 czerwca 2015, 21:15

@jacek1s: "Gówno dają na wierzch"? To dlatego jesteś najsławniejszy na jeja? :x

Avatar bylejakbylegdzie

7 czerwca 2015, 21:16

@figaro19: ja znam te uczucie i to nie jest nic nadzwyczajnego

Avatar jacek1s

7 czerwca 2015, 21:21

@Bastil123: Nie jestem najsławniejszy na jeja.

Avatar kamykPL

Edytowano - 7 czerwca 2015, 22:20

@figaro19: Nie jaraj się tak, sam lepszy obrazek wstawiłem.

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2015, 12:08

@jacek1s: A kto jest jak nie ty?

Avatar jacek1s

8 czerwca 2015, 12:13

Na stronie głównej na samym dole jest ranking.

Avatar Civril

8 czerwca 2015, 13:23

@Pawcio213: Od dosyć dawna oglądam jeja, niedawno się zalogowałem i tak patrzę na naszego jacka i myślę, co się z nim stało. I doszedłem do następujących wniosków- dawny jacek1s był inteligentnym człowiekiem i tak tez komentował. Tak też ułożył swoją słynną zagadkę. W pewnym momencie stwierdził, ze ma ważniejsze rzeczy w życiu niż jeja i się wyłączył- stąd długi okres nieaktywności. Ale ktoś rozwiązał jego zagadkę i zgodnie z obietnicą otrzymał jego konto. Stąd nagły powrót i przemiana. To nie jest ten sam jacek. To już zupełnie inna osoba.

Avatar ragnarok5255

11 czerwca 2015, 17:44

@jacek1s: Co to jest na twoim avatarze Panie Jacku?

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 20:23

@ragnarok5255: Chyba puerto chupacabra, albo kojot ze świeżbem

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2015, 20:04

Tacy z was "grammar nazi", a kropek nie robicie.

Avatar DaughterOfPosejdon

7 czerwca 2015, 21:51

Przecież tam jest kropka! Co z tego że czarna...

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2015, 21:25

alesz co

Avatar
Lunia21

4 czerwca 2015, 20:42

On go nigdy nie zabije...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tacy sami, a ściana między nami

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka