Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niemcy_Ball

5 czerwca 2015, 17:36

Czechy co wy wyprawiacie??

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (65)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (65)
Avatar piard

2 lutego 2017, 14:55

@carmilion: *Podchodzi do wszystkich*
DARMOWE POWIADOMIENIE!!! Wracać wszyscy do roboty.

Avatar kapitanborys

1 czerwca 2018, 18:03

@Niemcy_Ball: chwilka CO KU*WA???

Avatar Wladimir_Putin

12 lutego 2017, 08:57

sorry Polska :>

Avatar
Konto usunięte

6 września 2015, 14:14

Nie masz u mnie szans Polska, nawet nie masz po co startować.

Avatar wiktor34

9 stycznia 2016, 12:51

BO CIEBIE NIKT NIE CHCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2016, 13:01

@wiktor34: Kurde, przypał.

Avatar wiktor34

9 stycznia 2016, 13:23

XD ,a ten twój komentarz do internetów sie nie nadaje

Avatar Winlkr

22 sierpnia 2015, 00:06

dalej ten sam kicz Monako

Avatar kanapusia

13 czerwca 2015, 21:27

dzisiaj święto równości ;_;

Avatar WilczycaAlfa

11 czerwca 2015, 17:23

xDDD

Avatar ek789k

11 czerwca 2015, 16:26

pedał

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2015, 14:28

Hahahahaha

Avatar carmilion

Edytowano - 11 czerwca 2015, 09:53

K

Avatar lila1234

11 czerwca 2015, 07:57

Bylo

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2015, 14:16

Co? Z tego co wiem to Czesi nie lubią Polaków.

Avatar CzestochowaBall

5 czerwca 2015, 14:46

Nie wszyscy. Polacy za to najbardziej lubią Czechów i Słowaków.

Avatar korobov

5 czerwca 2015, 20:03

@CzestochowaBall: A nas Węgrzy lubią.

Avatar Mnich1

11 czerwca 2015, 00:23

@CzestochowaBall: Ja się z pepików śmieje :D Najlepiej jak się takiego wku*wi to jest dwa razy śmieszniejszy.

Avatar kawerokoneteu

Edytowano - 10 czerwca 2015, 23:42

Gdyby rosja nie zabrała to by polska nie zdziczała

Avatar WolfWolfyWolf

10 czerwca 2015, 23:13

tepic homosiow!

Avatar DewritoSApothecary

10 czerwca 2015, 23:04

czekaj, jak to było... "Na bezpieczu i żłopa sołowiej"

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2015, 22:19

Czeh staph, pls

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka