Na bezrybiu i Czechy ryba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2015, 17:36
Czechy co wy wyprawiacie??
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:07
@Niemcy_Ball: Chodź. :3
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:10
Francjo idź.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:12
@maroko11: To ty chodź. :3
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:13
Ok tylko się przebiorę.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:16
@maroko11: W co? :D
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:22
Hełm do degustacji parówek.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:25
@maroko11: Hmh...
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:29
czyżby dzikie seksy? xD
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:29
Jestem gotowy. *otwiera klapkę od hełmu*
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:32
@maroko11: *Idzie stąd*.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:34
Francjo czekaj! Co z parówkami?!
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:50
@maroko11: NIE LUBIĘ PARÓWEK!
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:58
Mam takie z wędzonym serem w środku! Wystarczy wycisnąć!
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:02
@maroko11: Co? Gangbang beze mnie!? Dołączam sie ;3
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:03
@CzerwonyPoniacz: Żadne seksy i inne zwyrodnienia! - Tutaj odbywają się degustacje parówek.
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 22:03
@maroko11: Ok... Z serem? :3
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:05
Tak, takim wędzonym. Spróbuj! *podaje mu parówkę z serem*
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:05
@maroko11: A... No tak... Kopsnij parówke ;-;
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:12
@maroko11: *Zjada*. OH kur*a... TO... JEST... ZA**BISTE!!!
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:27
@maroko11: Maroko proszę przestań. Nie umyłeś rąk...
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:28
@Zjem_Ci_Matke: Co kur*a!? On nie umył rąk!?
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:35
A co to mycie rąk?
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:35
A do tego nie używa papieru toaletowego (woli dłońmi).
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:51
@maroko11: Podobno masz najza**bistrze zlewy w Afryce!
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:09
@Niemcy_Ball: Niemcy! Kryj się póki możesz! Idą po ciebie bo Poland się nie zgodził!
Odpisz
11 czerwca 2015, 08:06
USA... UCZ SIĘ GEOGRAFII! ;-;
Odpisz
11 czerwca 2015, 09:54
Francja moge pożyczkę
Odpisz
11 czerwca 2015, 10:00
@carmilion: 5% będziesz mi oddawał za 12 miechów, ok?
Odpisz
11 czerwca 2015, 13:18
ok
Odpisz
11 czerwca 2015, 14:34
@carmilion: Wiesz co Gracja? ODDAWAJ CAŁĄ KASĘ! Mam kryzys...
Odpisz
11 czerwca 2015, 19:18
nie ja je już wydałem
Odpisz
11 czerwca 2015, 19:36
@carmilion: Co kur*a!? *Namawia Turkey na zajęcie Greece*. *Greece zostaje zajęty*.
Odpisz
11 czerwca 2015, 20:21
*odpływa z pudłem z forsą na starym greckim statku*
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 23:03
@maroko11: Jest więcej paróweczek?
Odpisz
12 czerwca 2015, 11:28
@carmilion: *Znajduje Grecję w Tunezji*. GRECJA WRACAJ TU! *Zabiera Karton z forsą*. No...
Odpisz
12 czerwca 2015, 11:40
*w pudle nie było kasy bo ją wydałem głupku* *mówi to i odpływa na księżyc*
Odpisz
12 czerwca 2015, 13:52
@carmilion: Greece can't into space.
Odpisz
12 czerwca 2015, 14:44
@carmilion: mam dla ciebie ofertę na zarobienie trochę pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 czerwca 2015, 14:48
Grecce Can Into Space
Odpisz
13 czerwca 2015, 14:49
@CzerwonyPoniacz: jaki
Odpisz
13 czerwca 2015, 14:59
@carmilion: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 czerwca 2015, 15:27
@carmilion: Poland ang Greece can't into space!
Odpisz
13 czerwca 2015, 16:47
Can Zeus Can into space
Odpisz
13 czerwca 2015, 16:49
@carmilion: Nope.
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:21
Mars Pomóż mi okraść niemca
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:45
@carmilion: Lel ja pomogę
Odpisz
15 czerwca 2015, 15:43
@Brachiozaur08: dzienki podziele się kasą z kopalni na księżycu
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:39
@Niemcy_Ball: Hej Niemcy! :3
Odpisz
16 czerwca 2015, 17:59
@PolandballLove: Dzień dobry :)
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:07
@Niemcy_Ball: Jak się miewasz? ^^
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:20
@PolandballLove: Dobrze a ty? :)
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:26
@Niemcy_Ball: Też dobrze! ^^ Mam ważne pytanie :c
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:28
@PolandballLove: Jakie pytanie ?
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:34
@Niemcy_Ball: Czy ty w ogóle mnie lubisz, Niemcy? :c
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:36
@PolandballLove: Polska to przyjaciel,dobre macie jabłka :)
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:42
@Niemcy_Ball: Dzięki! :3 Ale muszę ci coś powiedzieć :(
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:46
@PolandballLove: Powiedz
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:50
@Niemcy_Ball: Nie odbierz tego źle, ale wiesz Niemcy... Dla mnie to coś więcej niż tylko przyjaźń :(
Odpisz
16 czerwca 2015, 19:00
@PolandballLove: Niemcy są pokojowo nastawione na kraje należące do NATO i UE oraz do tych które nie należą do tych organizacji
Odpisz
16 czerwca 2015, 19:02
@Niemcy_Ball: Rozumiem :c
Odpisz
16 czerwca 2015, 19:02
@PolandballLove: Ciesze się
Odpisz
6 lipca 2015, 10:49
@carmilion: to estonia ball ... nie grecja ball
Odpisz
6 lipca 2015, 10:51
@Hacked111: To nie jego wina że często zmieniam avatar
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:30
@carmilion: Can Zeus Can into space - Czy Zeusowa Puszka może w kosmos
WTF!?
Odpisz
7 stycznia 2017, 15:36
@Niemcy_Ball: Bohemia Joined Protestant League!
Odpisz
2 lutego 2017, 14:55
@carmilion: *Podchodzi do wszystkich*
DARMOWE POWIADOMIENIE!!! Wracać wszyscy do roboty.
Odpisz
1 czerwca 2018, 18:03
@Niemcy_Ball: chwilka CO KU*WA???
Odpisz
12 lutego 2017, 08:57
sorry Polska :>
Odpisz
6 września 2015, 14:14
Nie masz u mnie szans Polska, nawet nie masz po co startować.
Odpisz
9 stycznia 2016, 12:51
BO CIEBIE NIKT NIE CHCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
9 stycznia 2016, 13:01
@wiktor34: Kurde, przypał.
Odpisz
9 stycznia 2016, 13:23
XD ,a ten twój komentarz do internetów sie nie nadaje
Odpisz
22 sierpnia 2015, 00:06
dalej ten sam kicz Monako
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:27
dzisiaj święto równości ;_;
Odpisz
11 czerwca 2015, 17:23
xDDD
Odpisz
11 czerwca 2015, 16:26
pedał
Odpisz
11 czerwca 2015, 14:28
Hahahahaha
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 09:53
K
Odpisz
11 czerwca 2015, 07:57
Bylo
Odpisz
5 czerwca 2015, 14:16
Co? Z tego co wiem to Czesi nie lubią Polaków.
Odpisz
5 czerwca 2015, 14:46
Nie wszyscy. Polacy za to najbardziej lubią Czechów i Słowaków.
Odpisz
5 czerwca 2015, 20:03
@CzestochowaBall: A nas Węgrzy lubią.
Odpisz
11 czerwca 2015, 00:23
@CzestochowaBall: Ja się z pepików śmieje :D Najlepiej jak się takiego wku*wi to jest dwa razy śmieszniejszy.
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 23:42
Gdyby rosja nie zabrała to by polska nie zdziczała
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:13
tepic homosiow!
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:04
czekaj, jak to było... "Na bezpieczu i żłopa sołowiej"
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:19
Czeh staph, pls
Odpisz