Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Koniczek02323

2 lipca 2015, 12:01

Właśnie! XD

Avatar Twoja_stara3545

Edytowano - 8 czerwca 2015, 17:00

True Story

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2015, 16:36

"Słyszałem, że tacy jak ty tam chodzą."
"A ja słyszałem, że zrobili cię w ch*ja."
~ Wiedźmin 3, jakaś tam scena widziana na jutub.

Avatar Michu888

8 czerwca 2015, 16:02

Ach ten wiedźmin

Avatar Zjebson

8 czerwca 2015, 15:12

Nie jestem pewien co to za gra, ale chyba to jest wiedżmin.

Avatar Dead_Bload321

8 czerwca 2015, 15:16

@Zjebson: *WiedŹmin

Avatar sylwon1234

8 czerwca 2015, 21:30

@Zjebson: Widać, że Zjebson

Avatar KiaMao

8 czerwca 2015, 14:57

mój barat gra w tego moto wiedźmina a sobie patzre ... Dlaczego ten kónik ma na imię Płotka
PS. Ciekawostka : Wiecie że wiedźmin jest polską grą ?

Avatar Pogromca_Steve1

8 czerwca 2015, 15:02

@KiaMao: Ciekawosta: Wiesz, że Kolumb odkrył Amerykę?

Avatar Miuosh

8 czerwca 2015, 15:02

@KiaMao: Nie ku*wa nie wiemy oprócz tego wiemy jednak że napisał to polski pisarz, został zrobiony o tym polski film i TA GRE WYPRODUKOWAŁO POLSKIE WYDAWNICTWO

Avatar Sir_Snoge

8 czerwca 2015, 15:39

@Miuosh: to jest troll, nie odpisuj :/

Avatar TheGreatcat

8 czerwca 2015, 16:08

@Miuosh: Ten film mogłeś pominąc, to nie jest coś co jest warte zapamiętania.

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2015, 16:13

@KiaMao: Geralt każdego konia nazywa Płotka, tak jest napisane, gdy na mapie najedziemy na ikonę swego konia ;)

Avatar JustPlayGames

8 czerwca 2015, 17:03

@KiaMao: Ja wiem, że Dying Light jest polską grą!!!!!!

Avatar DeTeO238

13 czerwca 2015, 15:16

@KiaMao: Not sure if trolling or just stupid.

Avatar FreezyPop

8 czerwca 2015, 14:46

Avatar trolem

5 czerwca 2015, 17:00

płotka jest wredna

Avatar dopefish

5 czerwca 2015, 19:57

@trolem: i umie się teleportować,to magiczny koń.

Avatar korobov

5 czerwca 2015, 20:00

@dopefish: No. Zostawiłeś ją na Skelige. Wracasz do Białego Sadu. Gwiżdżesz na nią i ni stąd, ni zowąd pojawia się tuż obok ciebie.

Avatar konradK2

5 czerwca 2015, 22:37

@korobov: Może cię cały czas śledzi? D:
A na końcu gry zostajesz przez nią zabity? DDD:

Avatar RobsonPlay

6 czerwca 2015, 00:08

@konradK2: The Witcher 4: Płodka Return

Avatar trolem

8 czerwca 2015, 14:11

@RobsonPlay: *Płotka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Ładne rzeczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie znoszę kleszczy

Brawo za czujność!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka