Zapowiadają się masowe samobójstwa Grammar nazi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa oblicza
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2017, 21:21
a figaro pSZewraca się w grobie
Odpisz
8 listopada 2020, 18:05
@Tymek590: Cześć kotek :D
Jakim cudem Cię w losowych znalazłam xD
Odpisz
8 listopada 2020, 19:25
@MatkaBoskaSowiecka: figaro nadal nie korzysta z jeja
zabiło go to
Odpisz
8 listopada 2020, 19:36
@Tymek590: A wgl kim był ten Figaro xD
Odpisz
8 listopada 2020, 19:36
@MatkaBoskaSowiecka: figaro_19
grammar nazi jejowy
Odpisz
22 kwietnia 2016, 16:27
Grammarnazi vision ACTIVATE
Odpisz
14 czerwca 2015, 00:43
Zbogojńe... spataj elment i topasod kopraw o mogdau moe wcjodzxpodź...
Odpisz
14 czerwca 2015, 00:47
@erykhim44:
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2016, 20:28
@erykhim44: Troszkę za duże.
PS: Dobrze to robię, mistrzu?
Odpisz
19 marca 2016, 20:44
@SharpNeedle: Ya.
Odpisz
20 marca 2016, 10:22
@erykhim44: :O
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:11
a teraz robie spis wiedz kazdy german nazi daje kompentarza pod tym
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:35
Ja się staram o bycie Grammar Nazi... To się liczy?
Odpisz
12 czerwca 2015, 18:55
@Kivera: tak
Odpisz
19 marca 2016, 20:37
Tak właśnie cię widzę (i chcę widzieć)
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 13:51
Chyba zmienię się w armie słowników Polskich, bo jeden nie wystarczy i....... WHAT THE FUCK I'M READING???!!!
Odpisz
5 lipca 2015, 10:31
Odpisz
4 lipca 2015, 20:23
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:43
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:11
Spokojnie, spokojnie. W mojej klasie jest koleś. Debil jeszcze większy od tego.
Fizyka. Kartkówka.
Polecenie: Wymień planety układu słonecznego.
Kolega chce podpowiedzi- Ej, jaka jeszcze planeta? Mam Marsa, Merkurego, Wenus, Jowisza, Saturna, Neptuna, Urana i Plutona. Co jeszcze?
Inny kolega- Ziemia.
Debil- Niee, Ziemia niee.
Po lekcjii:
Do Debila- Na jakiej planecie Ty mieszkasz, co?
-No, w Polsce przecież.
Brak słów.
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:04
@szczepan834856: To nic. Ten zjeb z obrazka gorszy.
Odpisz
14 czerwca 2015, 02:02
@szczepan834856: co za debil...
Odpisz
14 czerwca 2015, 18:35
@Jeff_the_7ucking_killer: I ten człowiek uczy się w Technikum Logistycznym, On będzie Wam paczki przekierowywał w firmie kurierskiej, a się, ku*wa, do lizania znaczków nie nadaje.
Odpisz
21 czerwca 2015, 12:42
@szczepan834856: Spoko. W mojej klasie jest chłopak który na kartkówce napisał, że najwyższy szczyt Polski to Śniardwy.
Odpisz
7 czerwca 2015, 22:23
:, (
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:14
@mazurix: Spokojnie oddychaj. Wdech... Wydech...
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:45
@mazurix: Hmm...*tryb bojowy włączony* ÓMŻYJ!!!1111oneone!!!one111!
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:36
*zabiera duszę i tryb bojowy*
Odpisz
14 czerwca 2015, 23:19
@WolfWolfyWolf: x(
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:06
@mazurix: Zdanie kończy się kropką ;).
Odpisz
14 czerwca 2015, 02:01
'-'
Odpisz
12 czerwca 2015, 18:38
Ja wale nie jestem grammar nazi , ale to już przesada T_T
Odpisz
12 czerwca 2015, 19:50
@mikigra8888: Niepoprawna interpunkcja! Po nazi winien przecinek bez spacji! :P
[___] Pudełko na pokarm dla trola.
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:48
@Esherion: *nazi, ale to już przesada* Lepiej ?
Odpisz
13 czerwca 2015, 13:06
@mikigra8888: Zdecydowanie! Tak trzymać obywatelu Mikołaju!
Odpisz
13 czerwca 2015, 19:27
@Esherion: Dziękuje Piotrku
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:32
bo hitler i stalin zrobili co swoje ... kto dokończy?
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:36
@ALKATRAZ: czyli zaprosili żydów na herbatke w...
Odpisz
12 czerwca 2015, 18:52
@FreezyPop: W komorze gazowej...
Odpisz
12 czerwca 2015, 19:06
@Galathiel: A gaz to gaz rozweselający dla dobrej...
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:19
@FreezyPop: ...zabawy w krainie...
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:00
Tysiąca Żydów...
Odpisz
13 czerwca 2015, 14:27
I jednego Holocaustu
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:50
Trzeba im dosypać cyjanku do herbaty, żeby się nie rozmnożyli.
Odpisz
13 czerwca 2015, 08:27
Odpisz