Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Równi i równiejsi
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 14:42
Dzięki, akurat chciałem szczać
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:34
Gdzieś trzeba
Odpisz
4 października 2014, 15:55
no i?
Odpisz
25 kwietnia 2012, 14:31
kibelek bez papieru spłuczki i g*wno widać
Odpisz
24 kwietnia 2012, 15:07
A teraz pytanie , Co lepsze to czy toy toy ??? czekam na odp.
Odpisz
20 lipca 2011, 17:35
taka jest w grudziądzu
Odpisz
22 czerwca 2011, 19:53
nigdy bym się tam nie załatwił
Odpisz
29 czerwca 2010, 10:07
3 bardzo mnie nie rozsmieszyl :P
Odpisz
17 lutego 2009, 19:17
Super kibello ;) Ciekawe, jaka wytrzymałość ;D Daję 3 ;].
Odpisz
17 lutego 2009, 17:31
hmmmm
duży, stylowy, a na dodatek wentylacja
Odpisz
16 lutego 2009, 15:43
haha
Odpisz
16 lutego 2009, 15:27
No widzisz ;)
Odpisz
15 lutego 2009, 01:28
To specjalny kibel dla Pielgrzymów xD Super! 5/5 :D
Odpisz
14 lutego 2009, 21:55
no właśnie xD ;D supcio 5/5 i do ulu ^^
Odpisz
14 lutego 2009, 18:53
DObra, ale bez spłuczki ! xDD
Daje 5/5 ;p
Fragin ma racje, przez to Euro 2012 cała technologi idzie do przodu ! ;]
Odpisz