I się nie doczekała tych wnuków...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Hobby dla faceta
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 marca 2016, 16:47
syn 3 to jej wina
Odpisz
9 czerwca 2015, 22:23
Ale to, że 3 syn jest bezpłodny to raczej nie jego wina.
Odpisz
10 czerwca 2015, 07:55
To, że 2 syn jest gejem to też raczej nie jego wina :v
Odpisz
10 czerwca 2015, 08:03
No i to, że do 1 Bóg powiedział, że został powołany do bycia księdzem, to też nie jego wina. A jak 4 zdradziła, to też nie jego wina.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:33
@Macio29: A więc to musi być wina matki...
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:47
@Henzej: Niet. To wina żydów, jak wszystko.
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:05
To wina Kanady!
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:06
@dustin2001: murzynów
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:10
@Henzej: Albo Góreckiego.
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:22
To wszystko wina Tuska
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:41
@Drakkaien: Tak, to na pewno Górecki.
Odpisz
14 czerwca 2015, 00:06
@Drakkaien: Niech cię szlag Górecki!!!
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 00:19
@Henzej: Nie. To wina kondominium rosyjskoniemieckiego pod żydowskim zarząde. powierniczym.
Odpisz
14 czerwca 2015, 06:49
co tu się dzieje?
Odpisz
14 czerwca 2015, 08:52
@Macio29: Wina Dudy!
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:29
@Makkaaa: nie bo bolka i lolka
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:16
@dustin2001: Dustin...
Odpisz
17 sierpnia 2015, 21:38
@Jejowicz2: No co? W South Park'u kazali winić Kanadę.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 22:46
@dustin2001: idę rozstrzelać twórców tego czegoś *Strzela w twórców south parka* czuje się smutny
Odpisz
18 sierpnia 2015, 11:09
@Jejowicz2: Ale to jest jeden wielki żart ten South Park.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:08
@dustin2001: Ale jestem urażony ;c
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:18
@Jejowicz2: O to chodzi.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:45
@dustin2001: *Atomic strike* odszczekaj to bo bo bo! bo nie dam ci popcornu! .-.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 14:40
@Jejowicz2: Nie lubię popcornu.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 14:49
@dustin2001: O ty ty ty ty sucha paroffko! ._. *Zabija go* ku*wooooooooooooo!
Odpisz
18 sierpnia 2015, 17:38
@Jejowicz2: A ja myślałem, że Kanada jest miła...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 17:41
@dustin2001: byłem miły teraz wale atomówkami bo moim prezydentem jest bredzisła komuchofskj .-.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 18:07
@Jejowicz2: Ale, ale Kanada! Jedne z niewielu państw jakie lubiłem...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 18:12
@dustin2001: *Staje sie normalny*
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:46
@Jejowicz2: Ty nie byłeś normalny! Ty byłeś fajny na swój sposób.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:56
@dustin2001: *Dalej je popcorn*
Odpisz
19 sierpnia 2015, 10:33
@Jejowicz2: Smacznego.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 11:57
@dustin2001: *dziękuje i pyta czy już jest fajny jak kiedyś*
Odpisz
19 sierpnia 2015, 12:19
@Jejowicz2: Z czym jest popcorn? *podejrzliwy wzrok*
Odpisz
19 sierpnia 2015, 12:41
@dustin2001: Tak jak kiedyś mówiłem Z solą i masełkiem :3
Odpisz
19 sierpnia 2015, 15:08
@Jejowicz2: Prawdziwa Kanada dodałaby soku klonowego.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 17:16
@dustin2001: Stoooooooooooooooooooooooooooooooooooop! *zabija klona kanady* jestem prawdziwą kanadą popcornu z sokiem klonowym?
Odpisz
19 sierpnia 2015, 17:45
@Jejowicz2: Ok, wróciłeś.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 20:11
@dustin2001: Sory panie ku*wa jezu syropem klonowym
Odpisz
19 sierpnia 2015, 20:13
@Jejowicz2: Teraz jestem pewny, że to ty.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 20:15
@dustin2001: yey :3
Odpisz
26 lipca 2015, 11:10
...ze swoim byłym WOW
Odpisz
18 czerwca 2015, 13:58
Taka piękna liczba 123 polubienia *.*
Odpisz
14 czerwca 2015, 16:52
a to że 1 syn będzie ksiedzem to znając babki by się ucieszyła
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:55
A drugiego se zrobić nie mogą? ;-;
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:32
Japier.... oni każdy obrazek i innej stronki rżną.
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:40
@Transformicer:
Odpisz
14 czerwca 2015, 08:44
Moher się wkurza bo jej syn chcę zostać księdzem!? Zapewne jest bardzo chora. ;/
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 21:17
*moja opinia*
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 21:18
@Dead_Bload321: Katolicki nie może mieć rodziny, bo obowiązuje go celibat i śluby wieczyste. Za ich złamanie przewidziany jest interdykt.
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:22
Będę zuy, edytowałem komentarz. :p
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:30
@Dead_Bload321: A ja już nie mogę... :(
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:01
HUEHUEHUE Wygryw.
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:05
Napisz, co tam było napisane, aby przywrócić sens.
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:14
@dustin2001: „Ksiądz może mieć rodzinę, ale najczęściej nie ma ponieważ jest bardzo zajęty i nie ma czasu przez msze i spowiedzi” czy cuś w tym stylu.
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:31
No to chyba pasuje do greko-katolickiego, ale musi być najpierw małżeństwo, a potem kapłaństwo.
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:21
BYŁO
Odpisz
9 czerwca 2015, 22:11
byo
Odpisz
10 czerwca 2015, 14:16
no było
Odpisz
9 czerwca 2015, 21:45
ale jest problem bo ten 4 syn może mieć dzieci z inną kobietą XD
Odpisz