Zważaj na słowa, kmiocie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Tacy to pożyją
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2015, 09:04
Ale przecież to było słabe...Chyba wiecie dlaczego.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 09:14
Wiemy... Nawet sam reżyser przepraszał za te niedociągnięcia... Zresztą mam kolegę Marvelofanboya któremu jak zawsze się powie że te filmy są do d*py to się rozpłakuje... DAFQ?
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:22
nie było Lokiego XD
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:36
@ayounggirl: Właśnie o to mi chodziło.
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 11:49
Jej zgadłam !!! chciaz głupio było bez lokiego
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:54
Ta, moja matka mówiła, że film jest ch**owy bo Ciebie nie ma :v Ja tam mam inne zdanie xD
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:13
@Darwineek: Loki najlepszy. :)
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:22
@Galathiel: Jak miło.
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:23
@Darwineek: Masz bardzo oryginalną matkę.
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:26
Nawet gdybyś tam był to byś przegrał (znowu).
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:44
@Milcich: Jesteś tylko miliarderem w srebrnej puszce.Bez tego jesteś nikim.
Odpisz
13 czerwca 2015, 09:25
Mi się film podobał.
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:44
No to jest nas już dwóch.
Chociaż patrząc po łapkach w górę... jest nas już pięciu.
Odpisz
13 czerwca 2015, 13:36
Na prawdę spierniczyli drugą część. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:17
@hvkjxbyh: Pozwól, ze zacytuję mojego wspaniałego ojca dobrodzieja: Czep się tramwaja :)
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:39
Fajnego masz ojca ;)
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:42
@hvkjxbyh: Wiem o tym doskonale.
Odpisz
13 czerwca 2015, 08:56
Prawdziwy fan.
Odpisz