Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 09:04

Ale przecież to było słabe...Chyba wiecie dlaczego.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 czerwca 2015, 09:14

Wiemy... Nawet sam reżyser przepraszał za te niedociągnięcia... Zresztą mam kolegę Marvelofanboya któremu jak zawsze się powie że te filmy są do d*py to się rozpłakuje... DAFQ?

Avatar ayounggirl

13 czerwca 2015, 10:22

nie było Lokiego XD

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 11:36

@ayounggirl: Właśnie o to mi chodziło.

Avatar ayounggirl

Edytowano - 13 czerwca 2015, 11:49

Jej zgadłam !!! chciaz głupio było bez lokiego

Avatar Darwineek

13 czerwca 2015, 11:54

Ta, moja matka mówiła, że film jest ch**owy bo Ciebie nie ma :v Ja tam mam inne zdanie xD

Avatar Galathiel

13 czerwca 2015, 12:13

@Darwineek: Loki najlepszy. :)

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 12:22

@Galathiel: Jak miło.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 12:23

@Darwineek: Masz bardzo oryginalną matkę.

Avatar Milcich

21 czerwca 2015, 11:26

Nawet gdybyś tam był to byś przegrał (znowu).

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2015, 15:44

@Milcich: Jesteś tylko miliarderem w srebrnej puszce.Bez tego jesteś nikim.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 09:25

Mi się film podobał.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 18:44

No to jest nas już dwóch.
Chociaż patrząc po łapkach w górę... jest nas już pięciu.

Avatar hvkjxbyh

13 czerwca 2015, 13:36

Na prawdę spierniczyli drugą część. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 18:17

@hvkjxbyh: Pozwól, ze zacytuję mojego wspaniałego ojca dobrodzieja: Czep się tramwaja :)

Avatar hvkjxbyh

13 czerwca 2015, 18:39

Fajnego masz ojca ;)

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 18:42

@hvkjxbyh: Wiem o tym doskonale.

Avatar Kivera

13 czerwca 2015, 08:56

Prawdziwy fan.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Brawo za czujność!

Tacy to pożyją

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka