Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Przerwa na herbatkę
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2015, 21:21
To uczucie kiedy masz katar całe życie i jak widzisz ludzi marudzących o to że mają zatkany nos.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:42
@Gniotek7: Ja tez mam katar,bez przerwy.
To moj jedyny lojalny przyjaciel...xd
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:53
@Jedenzwielu: Przynajmniej my nie mamy problemu że nagle się pojawia i nas drażni :v
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:07
@Gniotek7: Yup, ja też tak mam :D, ale to chyba przez katar sienny, nwm nie znam się xD
Odpisz
11 czerwca 2015, 05:52
@Gniotek7: Tak :-D
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 06:51
@Gniotek7: ja poszedł bym do lekarza z tym
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 07:32
*poszedłbym
Odpisz
11 czerwca 2015, 08:19
Nie opuszczę swojego kolegi kataru, zbyt przywykłem, to takie moje zwierzątko. Piraci mieli papugi, ja mam katar.
Odpisz
11 czerwca 2015, 09:51
@Gniotek7: a katar pochodzi z kataru
Odpisz
3 lipca 2015, 23:21
@Jedenzwielu: ja tez mam zawsze katar
Odpisz
3 lipca 2015, 23:23
@Gniotek7: też mam zawsze katar
Odpisz
4 lipca 2015, 08:20
Ejze,katar to nic powaznego! Jest co prawda wkurzajacy ale ma tez plusy,zapytasz-jakie?
Ano takie:Nie czujesz smrodow(dla mnie to maska gazowa)
Podalem jeden przyklad,ale znajdzie sie ich wiecej...a jakby co zawsze sa krople do nosa.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 08:39
@Jedenzwielu: Ale gdy oddychasz ustani zamiast nosa jesteś bardziej narażony na bakterie. Nos ma specjalne filtry i bez nich jesteś narażony na choroby. Poza tym główno przyczyną kataru nie są smarki tylko zapalenie czegoś tan w nosie i napuchnięcie, nie wydaje mi się by ciągły stan zapalny był zdrowy.
Odpisz
4 lipca 2015, 17:50
Moze
Odpisz
3 października 2022, 09:13
@Gniotek7: Rel
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:36
dzisiaj jestem chory i mam taki katar, że oddycham przez usta, bo nawet wysmarkać się nie da
Odpisz
22 września 2018, 14:22
@DziwnyPan: Też tak dzisiaj mam.
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:15
Szkoda, że ja przez całe życie mam zatkany nos.
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:17
@DeadExtreme: Ja też ;-;
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:20
pjona
Odpisz
3 lipca 2015, 23:23
@DeadExtreme: ja też
Odpisz
3 lipca 2015, 23:20
wy to macie dobrze ja tylko 3 razy nie miałem kataru jak sie urodziłem i kilka razy po lekach bardzo krótko, a tak to zawsze mam katar, albo lekko zapchany nos
Odpisz
15 czerwca 2015, 17:57
ja mam tak, że sie miotam i marudze, za co to mnie spotyka
Odpisz
11 czerwca 2015, 10:46
A ja tak mam, że jak smarkam to tak pierdzi nos i to bardzo denerwuje ¡ __ ¡
Odpisz
11 czerwca 2015, 16:50
@matix044: Ja też tak mam.
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:06
Prawda, którą teraz przeżywam. ;-;
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:22
To przez marokańskie parówki...
Odpisz
11 czerwca 2015, 00:01
@Zjem_Ci_Matke: Powinno go boleć gardło.
Odpisz
11 czerwca 2015, 06:52
To parówki, nie niemiecki.
Odpisz
11 czerwca 2015, 06:34
Najgorsze jest zapalenie zatok. Cały czas nos zatkany i do tego głowa boli.
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 21:07
Prosiłbym o nie stwawianie jak oni macają swe mięsnia siedzienia XD
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 21:14
@Czacyl: Nie mogłem się powstrzymać ;__;
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:36
@Henzej: Ty chory po je*ie :D
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 05:31
@Czacyl: *powietrze*
Odpisz
11 czerwca 2015, 01:05
Albo jak masz zatkaną jedną dziurkę nosa i gdy się wysmarkasz, zatyka się druga. :P
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:53
A ja katar mam strasznie rzadko :) W ogóle rzadko choruje. Ostatni raz w życiu byłam chora chyba z cztery lata temu. :)
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:20
@Galathiel: Chyba, że o czymś nie wiesz.
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:50
@Galathiel: Przeziębienie to nie choroba. :')
Odpisz
10 czerwca 2015, 23:02
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:54
Katar to pół biedy, dobra tabaka i po problemie.
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:10
W dzień nie jest tak źle ale gdy chcesz spać to jest lipa ....
Odpisz
10 czerwca 2015, 22:00
Ten obrazek idealnie obrazuje myśli alergików.
Odpisz