Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2016, 19:25
Ja życzyłbym sobie, abym to ja mógł sobie sam swoje życzonka spełniać i po sprawie..
Odpisz
13 czerwca 2015, 09:44
handluj z tym
Odpisz
14 czerwca 2015, 22:05
@Spicer: zamiast handluj z tym powinno być przebij to
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:27
poprosiłbym o więcej Dżinów
Odpisz
10 czerwca 2015, 16:42
Ja bym sobie zażyczył, żeby dało się zażyczyć więcej życzeń.
Odpisz
10 czerwca 2015, 19:56
To właśnie jest na obrazku :/
Odpisz
11 czerwca 2015, 04:18
@deltes: Ja bym życzył żebym miał więcej życzeń.
Odpisz
13 czerwca 2015, 09:24
Ale nie możesz😂😂😂Boże ludzie chwilę pomyśleć 😂😂😂
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2015, 14:34
No dobra, weszło na główną. I jak podoba wam się moje trollowanie?
Nie zapomnijcie zostawić strzałki w dół.
Odpisz