Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kowal_PL

7 marca 2021, 17:38

Ok boomer

Avatar thepolishguy

15 czerwca 2015, 21:00

Gimbaza...

Avatar Kolikon

15 czerwca 2015, 21:40

@thepolishguy: I ja tam w następnym roku szkolnym idę ;-;. Żegnajcie!

Avatar Meuflagiator2000

15 czerwca 2015, 21:45

@Kolikon: xD Z czego ja się śmieje!? ja też idę do gimnazjum ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2015, 21:45

@Kolikon: Ja też ;_;

Avatar lukasz5511

15 czerwca 2015, 21:50

a ja koncze.

Avatar Klapek123

15 czerwca 2015, 22:33

@Kolikon: łaczmy się w gimnazjum ;-;

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2015, 00:42

@Klapek123: Jednoczę się z wami.

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2015, 08:24

@Kolikon: a ja po wakacjach będę w drugiej klasie .-.

Avatar Archeologwinternetach

14 maja 2018, 12:14

@Meuflagiator2000: Teraz to chyba kończysz.

Avatar Angela336

15 czerwca 2015, 21:33

ja rysuje komiksy o pająkach... a ty co robisz z swoim życiem?

Avatar zjarany_derp

15 czerwca 2015, 21:49

@Angela336: Tak

Avatar BlackIkar

15 czerwca 2015, 23:17

@zjarany_derp: Herbata.

Avatar WolfWolfyWolf

16 czerwca 2015, 00:23

@Angela336: masło?

Avatar zjarany_derp

16 czerwca 2015, 15:02

@WolfWolfyWolf: CZEKOLADA!!

Avatar fixo12

16 czerwca 2015, 15:38

@zjarany_derp: ciastko?!

Avatar Kivera

16 czerwca 2015, 20:53

@WolfWolfyWolf: Ej, masło to moja gadka ;_;

Avatar WolfWolfyWolf

16 czerwca 2015, 23:27

@Kivera: NE

Avatar Sara231

8 grudnia 2015, 19:27

@Angela336: Ja piszę fanfici z Szczerbatkiem100. Jak na razie jeden.

Avatar Angela336

8 grudnia 2015, 19:41

@Sara231: powodzenia =D

Avatar Sara231

8 grudnia 2015, 19:51

@Angela336: Dziękować, osobo z zacnym avkiem!

Avatar IkoUchiha

16 czerwca 2015, 00:00

Przynajmniej pamiętają jeszcze jak się długopis trzyma.

Avatar BlackIkar

16 czerwca 2015, 10:52

@IkoUchiha: Nie. Musieliśmy spytać się znajomych, jak trzymać długopis.

Avatar Moruseqqq

Edytowano - 16 czerwca 2015, 07:20

ja i moja najka na polaku

Avatar Kolikon

15 czerwca 2015, 21:13

Ja, jak piszę na kartce w szkole do kogoś z ławki, to nie robię żadnych ramek - oszczędzam miejsce.

Avatar Naruumi

15 czerwca 2015, 20:38

true ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka