Też chcę zostać matematykiem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Papierowa szkoła posting
Rel
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2016, 17:13
A to nie fejk?
Odpisz
3 maja 2018, 21:28
@Masellko: FEJK GEJK HEJK JEJK KEJK LEJK
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:55
A czy loterie nie są przynajmniej z założenia sprawą losową? Co dokładnie można by wyliczyć? Wzorowanie się na wynikach z poprzednich losowań do niczego nie prowadzi.... a poza tym brak danych.
Odpisz
14 czerwca 2015, 02:23
@ClarkKent: Loterie od dłuższego czasu nie są już przeprowadzane losowo. Wyliczanie wyników służy do tego żeby jak najmniej osób wygrało, czy jakoś tak...
Odpisz
Edytowano - 15 czerwca 2015, 21:28
@ClarkKent: rachunek prawdopodobieństwa oraz wiele loterii to teraz same algorytmy
np. w ruletce można zawsze wygrać jeśli się zna pewien sposób że stawiasz zawsze na 1 kolor i podwajasz stawkę gdy przegrywasz w ten sposób zawsze wychodzisz na + ale z prawdziwego kasyna cię za to wyrzucą i trzeba korzystać z tych internetowych
Odpisz
16 czerwca 2015, 16:01
@bylejakbylegdzie: heh widziałem ostatnią tą reklamę.
Odpisz
15 czerwca 2015, 10:53
1. Nie wiem czemu wszyscy czytając "loteria" i widząc kulki w tle pomyśleli o lotku i rozkminiają jak można było to zrobić. Lotek to nie loteria, a ta dodatkowo mogła mieć zupełne inne zasady.
2. Jeszcze się nie nauczyliście, że bez źródła, w internecie należy 90% rzeczy uznawać za kłamstwo?
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:12
@ManewryTaktyczne: Na jakiej innej loterii mogła wygrać takie pieniądze? :P
Odpisz
16 czerwca 2015, 00:36
@iger3: No w toto lotku raczej nie, bo ta kobieta jest rzekomo ze Stanów Zjednoczonych.
Odpisz
16 czerwca 2015, 02:48
@ManewryTaktyczne: Przecież jest podane źródło " Znaleziono na jeja.pl" :D
Odpisz
16 czerwca 2015, 09:13
@iger3: biorąc pod uwagę, że niby działo się to w USA :)? Prawie w każdej. Najwyższa wygrana przypadająca u nas na jedną osobę to 33 mln zł. Tam prawie 600 mln $, więc te sumy u nas to ledwie przebieżka :)
Odpisz
16 czerwca 2015, 12:47
W Stanach to coś kojarzę że jest chyba "Powerball" czy coś takiego :P Taki "toto lotek" XD
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2015, 20:45
I teraz takie pytanie się rodzi: Zostać profesorem matematyki specjalizującym się w statystyce czy iść swoją drogą?
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:52
Zostać profesorem, wygrać kupę kasy, zostać szefem wielkiej korporacji i iść swoją drogą, czyli się lenić dzięki forsie.
Odpisz
14 czerwca 2015, 02:24
@Robert737: I wyszaleć się na emeryturze?
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:13
Eee tam, na emeryturze, Bill Gates chyba nie był starcem, gdy był bogaty, więc nie marudź :P
Odpisz
16 czerwca 2015, 06:02
Zawsze można gotować mete.
Odpisz
15 czerwca 2015, 21:09
czas iść uczyć się matmy
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:41
Zmieniam plany w kwestii nauki na przyszłość...
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 06:27
Hmm a myślałem że matematyka do niczego się nie przydaje ;-; to ja chyba pójdę się pouczyć.
Odpisz
11 czerwca 2015, 20:10
@MCAssassin: dobry pomysł.....
tooo... może ja też..
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:21
taki amerykański marian rejewski
(pozdro dla kumatych)
Odpisz
11 czerwca 2015, 16:39
*Marian Rejewski.
Odpisz