Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przerwa na herbatkę
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2015, 15:10
↑ ↑ ↓ ↓← → ← → B A
Odpisz
25 czerwca 2017, 15:32
@Tymek590: ?
Odpisz
25 czerwca 2017, 18:18
@Rafik005: konami code
Odpisz
26 czerwca 2017, 17:28
@Tymek590: ?
Odpisz
26 czerwca 2017, 18:48
@Rafik005: youtube
Odpisz
28 marca 2018, 23:09
@Tymek590: ?
Odpisz
28 marca 2018, 23:19
@tobiaszg21:
Odpisz
5 października 2018, 09:07
@tobiaszg21: code z gumballa
odcinek którśtam
Odpisz
5 października 2018, 16:33
@WolfieTheGamer: nie z Gumballa
była se jakaś gra od Konami
i tam był ten kod
i tyle :v
Odpisz
5 października 2018, 19:37
@Tymek590: ?
Odpisz
Edytowano - 5 października 2018, 19:38
@tobiaszg21: pl.m.wikipedia.org/wiki/Konami_Code
Odpisz
5 października 2018, 20:24
@Tymek590: ?
Odpisz
5 października 2018, 20:40
@tobiaszg21: ?
Odpisz
5 października 2018, 21:41
@Tymek590: zrozumiałe
Odpisz
26 czerwca 2015, 00:41
Dawno nie grałam w Pac Mana..
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:27
@XDLiliXD: nie uwierzysz jak jest (chyba) po Japsońsku
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:39
@Tymek590: Dokładniej - gra była produkcji japońskiej, ale tłumaczona była na angielski
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:52
no i???
Odpisz
5 października 2018, 19:39
@Tymek590: ja pie**ole
ale zje**ny byłem ._.
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:37
Najbardziej znana gra surviwalowa dotychczas to ,,FNaF"
Odpisz
25 czerwca 2015, 20:13
@lila1234: Idź się zabij.
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:37
I wypchaj się i wystaw w muzeum debilizmu
Odpisz
27 czerwca 2015, 10:26
@lila1234: Nawet ku*wa nie wiesz, co to survival
Odpisz
28 października 2015, 16:01
@lila1234: sraf to gra niezależna głąbie
Odpisz
18 sierpnia 2018, 17:36
@lila1234: to nie survival xddd
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:20
Coś tu nie pasuje... Aha! Duszki mają inne oczy niż oryginał!
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:20
Trafne spostrzeżenie.
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:55
nie grałem... lubowałem się bardziej w mario...
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:32
Nie grałem
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:43
@elekt2o56: to miałeś dzieciństwo do d***
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:46
@elekt2o56: Nie grałeś w Pac-Mana? ;o
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:38
@LifeToLife: To racja... NAWET TO JEST ONLINE!#!
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:32
chyba umarłych :)
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:59
@qwertqwert: Nieumarły: Postać która pomimo śmierci nadal wykonuję funkcje życiowe.
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:12
Dawno nie grałam... ech...
Odpisz