Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Powodzenia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2022, 16:48
@kajba: zrobiłeś błąd
Odpisz
3 stycznia 2022, 11:28
W Tedy będzie obżynana ściana
Odpisz
28 lutego 2009, 14:37
agacia13 pisze się ale a nie aczkolwiek
Odpisz
6 listopada 2011, 18:22
@kajko: bo ty wiesz najlepiej ***A! aczkolwiek istnieje takie słowo jak aczkolwiek
Odpisz
14 maja 2011, 23:02
szkoda tylko , że nieuwzglęnili tego , że ktoś pod tym oknem może być..
Ale i tak niezłe 5/5
Odpisz
5 września 2011, 19:39
a jakbyś był właścicielem, to wolałbyś miec zarzyganą łazienkę? :>
Odpisz
29 czerwca 2011, 16:31
Buahahahaha krótkie i rozwalające :D 5/5
Odpisz
12 maja 2011, 08:55
heheh niezłe :D 5/5
Odpisz
17 lutego 2011, 19:36
HAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAAAA!
Odpisz
29 czerwca 2010, 09:10
bez komentarza tylko ocena czyli 5/5
Odpisz
21 czerwca 2009, 21:26
Zawsze można konkursy robić
Trafisz w umywalkę: 10 pkt
Do kibelka: 25 pkt
No i zwrot przez okno:50 pkt!
xD
5/5
A ponieważ jednakowoż aczkolwiek jest całkowicie poprawne więc...
Odpisz
25 marca 2009, 14:07
...,a jeśli chodzi o sprawę "aczkolwiek" KAJKO TY MELEPETO DO SZKOŁY IDŹ jest słowo aczkolwiek!![CHYBA w staro polszczyźnie]
Odpisz
25 marca 2009, 14:05
fajneeeeeeeeeee!!! 5/5
Odpisz
22 marca 2009, 12:13
mi się nie podoba 1/5
Odpisz
2 marca 2009, 18:58
Nieraz się miało takie problemy, jakie zostały przedstawione na tym rysunku xD 4/5
Odpisz
1 marca 2009, 18:46
zza wykonanie 4/5
za wulgarność 3/5
za to, że każdy se może na swoich drzwiach zrobić i cyknąć fotę 2/5
łącznie: 3
Odpisz
28 lutego 2009, 22:52
ale głupie -9999999999999999999999999999/10
Odpisz