Znak, że zbyt rzadko używasz auta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
To bilet w jedną stronę skarbie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 16:39
ktoś powie co to za ptak? bardzo ładny
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:43
@wilsonXcuddyXhouse: Wróbel na sterydach
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:25
To jest samochód elektryczny. Ma gniazdko.
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:38
ale bym teraz włączył te wycieraczke, hue hue hue
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:04
@cyprian1219: Nie masz serca, sumienia i duszy ;_; Ty potworze! Albo jesteś rudy, na jedno wychodzi.
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:17
raczej to pierwsze, rudy nie jestem
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:20
@cyprian1219: A, no to ok.
Odpisz
17 czerwca 2015, 13:36
Lepszy jest zdrowy tryb życia jeżdżąc rowerem i chodząc więc to dobrze, że nie używa auta, poza tym koszt paliwa...
Odpisz
17 czerwca 2015, 13:30
A teraz trochę żal użyć :)
Odpisz
17 czerwca 2015, 13:23
Audi *_*
Odpisz