Niedaleko od mojej wsi mieszkają ruskie - Do pracy chodzą w japonkach, jedzą słoninę na obiad, jest 30 stopni a ci w czapkach i kurtkach i oczywiście japonkach, cały czas widać ich przy sklepie z wódką, piwem i jeszcze innymi alkoholami i zagryzają słoniną.
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2015, 14:32
Ta puszka w ostatnim jak by ktos nie wiedział to są ,,szproty''
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2015, 19:59
Niedaleko od mojej wsi mieszkają ruskie - Do pracy chodzą w japonkach, jedzą słoninę na obiad, jest 30 stopni a ci w czapkach i kurtkach i oczywiście japonkach, cały czas widać ich przy sklepie z wódką, piwem i jeszcze innymi alkoholami i zagryzają słoniną.
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:09
dlatego lepiej nie pić
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:55
@ALKATRAZ: zależy co. Bo jak nie chcesz wody to proszę, umrzyj!
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:55
Jak się bawić, to po całemu, albo po rosyjsku.
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:51
ja na pierwszym
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2015, 18:46
Wbrew pozorom Polska się nie różni od Rosji pod tym względem wiele.
Odpisz