Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
RhobarIII

17 czerwca 2015, 20:08

Jeśli się nie mylę, to większość bananów jakie znamy i możemy kupić w sklepach jest zmutowana. Banany "na wolności" są przeważnie dłuższe, wyprostowane, mają większe pestki i smakują nieco inaczej.

Avatar elementiro

17 czerwca 2015, 20:45

zacznijmy od tego, że w ogóle mają pestki. Banany importowane masowo do Europy to banany pastewne, rozmnażane wegetatywnie, w miejscu uprawy uznawane za najgorsze z możliwych

Avatar
RhobarIII

17 czerwca 2015, 20:49

@elementiro: Hmm... zawsze myślałem, że te importowane mają pestki, ale wielkością dorównujące pestkom truskawek, i że znajdują się tylko w czarnej końcówce.

Avatar fullfun

10 kwietnia 2019, 18:31

legenda czarnej końcówki xD

Avatar Polskiememy

18 czerwca 2015, 18:25

Panie, GMO wykryte!

Avatar kajko

18 czerwca 2015, 08:29

Ale jak ją wrzucam zdjęcia zmutowanych ogromnych rzodkiewek to nie przechodzi.

Avatar Mijak

17 czerwca 2015, 23:01

A może to po prostu taka mała ręka?

Avatar TheHunterMikiPL

17 czerwca 2015, 21:53

ja mam większego banana (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar matiExtreme

17 czerwca 2015, 21:26

Avatar lalunia09

17 czerwca 2015, 20:55

nie ogarniam

Avatar asdf0

17 czerwca 2015, 21:22

@lalunia09: Patrz na rozmiar banana, porównując jego do tej ręki.

Avatar lalunia09

21 czerwca 2015, 15:05

@asdf0: to zostało przybliżne

Avatar Archeologwinternetach

17 kwietnia 2018, 09:10

@lalunia09: Ułóż tak rękę jak na obrazku.

Avatar misio156123

17 czerwca 2015, 19:39

banan

Avatar VanQuisch

17 czerwca 2015, 19:40

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2015, 21:17

@VanQuisch: you made my day

Avatar Drojan

17 czerwca 2015, 19:30

O co tu chodzi?

Avatar qwert99

17 czerwca 2015, 19:24

Ach ci murzyni i ich...banany

Avatar Dzielnia

17 czerwca 2015, 19:08

oco w tym chodzi ?

Avatar Lacoste

17 czerwca 2015, 18:49

Albo mała ręka ? Przyjaciel mojego taty ma jedną dłoń okropnie małą bo z taką się urodził :P

Avatar ALKATRAZ

17 czerwca 2015, 18:08

w jakimś kraju można kupić 60 bananów za dolara

Avatar TheTemplar

17 czerwca 2015, 18:10

@ALKATRAZ: To chyba w okolicach Meksyku...

Avatar ANGUSEK

9 grudnia 2021, 17:53

@TheTemplar: Avocados from mexico!!!

Avatar niewidoczny

17 czerwca 2015, 18:06

ONA TO POROSTU ODGRYZŁA

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sebzer

23 stycznia 2016, 21:10

@TheHunterMikiPL: no i co zrobisz noc noe zrobisz :/

Avatar TheHunterMikiPL

23 stycznia 2016, 21:12

@Sebzer: Kałacha od ruskich trza załatwić, to coś się zrobi

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2015, 18:03

Spam Lennym za 3...2....1...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar LuigiXD

18 czerwca 2015, 00:56

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2015, 10:29

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka