Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2019, 13:59
Uwielbiam czarny humor.
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:32
on wie co to czarny humor XD
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:33
czarny humor jest jak HIV
Nie każdy go łapie
Odpisz
21 czerwca 2015, 21:34
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:34
Czemu by nie założyć grupy z czarnym humorem?
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:07
Zgłosił bym się tam jako mecenas Joana Cornelli :v
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:38
@Rander: a ja bym był przewodniczącym klu klux klanu :>
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:49
Ku zamiast klu
Odpisz
26 czerwca 2015, 22:48
Ale jak załapiesz to cię zniszczy.
Odpisz
26 czerwca 2015, 22:47
Od tej twarzy bije zuooooo ;-;
Odpisz
26 czerwca 2015, 17:43
Było w poczekalni już....
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:28
@Kadzio: Od tego jest poczekalnia, żeby było a nie żeby zostało ;)
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:39
@jezuz13: Nie wieżę w Was...
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:57
@Kadzio: Btw. marny troll, na jeja nikt się nie nabiera (albo są zbyt tępi i biorą to na poważnie)
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:06
@jezuz13: Jak widać są tępi ;) Ty to powiedziałeś
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:11
@Kadzio: załamałam się
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:13
Z Ciebie też taka taka naiwniara? :c
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:18
@Kadzio: nie rozumiem?
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:53
Dziwny człowiek .....
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2015, 16:22
Ja się pytam co to jest?
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:16
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:07
Ok
Odpisz
22 czerwca 2015, 17:04
Przy okazji patrzyłem że nazywają go "internetowym królem surrealizmu i czarnego humoru"
Odpisz
22 czerwca 2015, 16:12
Wpiszcie go sobie w google grafika ;-;
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:05
On jest od tych obrazków z tymi poje**nymi uśmiechami?
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:40
yup
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:03
Co za chory pojeb...
Kocham go
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:36
Podobna reakcja do mojej :c
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:45
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:22
ty chory po je*ie...
Odpisz