Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2015, 20:56
Ja mam co roboć:
-kupić CS:GO
-obejżeć akademie Izaka
-przez 2 miesiące grać w CS.
Odpisz
31 lipca 2015, 22:03
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: serio chcesz całe życie zmarnować na granie w cs go, a potem umrzeć bez niczego oprócz cs go i umiejętności grania w niego...
Odpisz
26 czerwca 2015, 17:17
mi wakacje zaczęły się już wczoraj :P
Odpisz
27 czerwca 2015, 00:56
@TheHunterMikiPL: Mi też ^^
Odpisz
27 czerwca 2015, 10:50
@malgatalar2002: mam nadzieję, że spojrzałaś na datę ( chodziło mi o to, że wakacje zaczęły mi się dzień wcześniej niż reszcie )
Odpisz
27 czerwca 2015, 19:49
@TheHunterMikiPL: wiem, miałam zakończenie 25 czerwca ( i jestem dziewczyną jak coś :D).
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:09
@malgatalar2002: napisałem spojrzałaś a nie spojrzałeś
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:38
@TheHunterMikiPL: Sorry, mój błąd.
Odpisz
27 czerwca 2015, 19:01
To proste- od wyspania się.
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:53
Ja siedze na jeja
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:31
@elekt2o56: czemu na jeja są same komentarze o jeja jak by nikt nie mógł napisać ogólnie o internecie
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:34
Jak to?!?!?! Przecież wiadomo że każdy teraz siedzi przed kompem,na Jeja.pl :) (lub na telefonie)
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:17
@drago19080: i używa Windows!
Odpisz
26 czerwca 2015, 12:17
@Windows_10: Nie każdy korzysta z Windowsa.
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:15
@Windows_10: Android pozdrawia.
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:17
@PolskiKaktusPL: No tak,jest jeszcze Linux,Symbian,iOS i Mac OS X (wymieniłem z tych bardziej popularnych)
Odpisz
26 czerwca 2015, 14:32
@drago19080: A chrome OS ?
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:57
@matix044: Wybacz zapomniałem.
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:27
trzeci raz nie będę pisał...
po za tym serio? Czarne tło z napisami?!
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:17
@Chrzaszcz_Trzcinowy: nie miałem pomysłu jaki obrazek na memca czy demotywatora wykorzystać więc dałem czarne tło :b
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:17
fascynujące... oryginalne... niesamowite!
Odpisz
26 czerwca 2015, 17:29
Nie podniecajcie się tak wakacjami, ja mam już od 2 tygodni... -_-
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:16
@Psychopata_PL: ja się nie podniecam tylko tak mówię v.v
Odpisz
26 czerwca 2015, 19:40
OMG ;-; mieszkam w niemczech, my mamy jeszcze 3 tygodnie szkoły ;-;
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:45
Odpisz
26 czerwca 2015, 18:42
Grać w dark souls 1 na gitarze.
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2015, 17:09
Jak to "od czego zacząć"? Grać w dark souls II :V
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:53
Polecam zacząć od robienia obrazków o tym że sie nie ma nic do roboty
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:43
Już od dawna mam wakacje :D
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:37
mi tam wakacje zaczęły się dwa miesiące temu
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:32
Od słuchania soundtracku z Magicki 2 ! Moją ulubioną postacią jest Vlad <3
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:34
@mirra343: A ja soundtrack z Evoland. (pewnie nie znasz gry)
Odpisz