Zawsze jest czas na herbatkę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2015, 16:05
"wojna nigdy się nie zmienia"
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:05
@coloman: "zawsze jest na niej miejsce na herbate"
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:57
@SurMix: A jak nie ma zioła herbacianego, to w najgorszym razie z karalucha.
Odpisz
24 czerwca 2015, 17:51
@KingsMax: Z igieł sosnowych, złe nie jest bo piłem, trochę takie mocne :D
Odpisz
24 czerwca 2015, 19:36
@SurMix: No
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:04
@jezuz13: Weź po wojnie jądrowej wytrzaśnij dobrą sosnę...
Odpisz
25 czerwca 2015, 14:16
@KingsMax: Kto by przeżył taką wojnę?
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:26
@jezuz13: Szczęściarze co skryli się w metrze? (Metro2033)
Odpisz
4 października 2018, 23:36
@KingsMax: albo w kryptach? (fallout)
tak te trzy lata siedziałem w krypcie
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:01
Tego już media nie pokazują...
Odpisz
24 czerwca 2015, 20:44
Teraz zacząłem żałować mojej decyzji...
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 16:53
No i co w tym śmiesznego? (w piciu herbaty) ja też lubię herbatę i często ją piję...
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 17:46
@pomidor5041: Wstajesz rano, pijesz herbatę = OK.
Wstajesz rano, idziesz na wojnę i praktycznie odsłonięty popijasz herbatę = zgon.
Odpisz
24 czerwca 2015, 16:36
Człowiek to człowiek, walczy/walczył za coś, najwidoczniej widać że Ci obywatele o tym wiedzą ;p
Za PRL'u jak ojciec służył w wojsku (przymusowe.) było podobnie, tylko że byli i ludzie co cegłami rzucali w nich ;/
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 16:06
To pewnie teren jakiejś dawnej kolonii angielskiej.
Odpisz