Jak dziewczyny robią sobie fotki na plaży
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2015, 16:12
Ja sobie takich zdjęć nigdy nie robię.🍒
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:39
takie robienie zdjęć jest przeznaczone dla słitaśnych, pustych i rozpieszczonych panienek z fejsbunia (nie chcę nikogo obrażać, czy coś to tylko moje zdanie)
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:59
@niemaznekto: A ja chcę. Burdel i miejscówki pod mostem oraz w lesie już na takie jak wy czekają!
Odpisz
29 czerwca 2015, 09:02
@VanQuisch: sory, ale nie jestem jedną z nich nienawidzę robić sobie zdjęć, no i nie mam Facebooka
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:22
@niemaznekto: *Pjona
Też nie mam fejsa, a na selfi wychodzę jak pasztet
Odpisz
29 czerwca 2015, 20:51
@kran116: nie cierpię robić zdjęć sobie. jak włączam kamerkę z przodu telefonu przez przypadek i siebie zobaczę, to myślę sobie że mam tą kamerkę na powiększeniu i poszerzeniu. kiedy widzę jak moje koleżanki robią ,,dziubki'' do telefonu to sobie myślę: ,,tylko go nie wessaj z wdychanym powietrzem''. a fejsbuk to na co mi? sam Zuckerberg przyznał ,że ludzie ,którzy mu zaufali zakładając konto, to idioci.
Odpisz
29 czerwca 2015, 17:41
Jak dla mnie 3 jest ok ;-;
Odpisz
22 czerwca 2015, 20:34
a żeby was statek pie**olną
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:13
@Mrkociak: I na co ta agresja?
Poza tym pie**olnął, jak już.
Odpisz
29 czerwca 2015, 13:29
chciałem przypomnieć obrazek "facebook wersja "gimbazjum" " chyba tak się nazywał
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:29
@Mrkociak: I tak nie wiem, o co chodzi.
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:38
to zobacz ten obrazek
Odpisz
22 czerwca 2015, 20:08
Reakcja dziewczyn na:
Dziewczęce zdjęcia plażowe:
"Słit :-* :-* :-* :~ :-* :-* kocham"
Zdjęcia drugiej płci (w takim samym stylu):
"Fuuu gejoza OMG 😭 JUSZ WAS NIE LUBJE"
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 22:06
@Tymoslaw0: I gdzie tu równouprawnienie ?
Odpisz
29 czerwca 2015, 12:27
@Segiusgs: "równouprawnienie jest tylko dla kobiet" ehhh....
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:16
Było.
Albo w poczekalni.
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:41
@mistrz_lamorozcow: Poczekalnia ;)
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:01
w Chorwacji jest fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kobiety robią sobie nagie zdjęcia na plaży i opalają się bez biustonosza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:02
@mooped: a ja siedzie sobie z boku i patrzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tą piękną wodę
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:22
@mooped: Gratuluję, odkryłeś coś, co się nazywa plaża nudystów i istnieje wszędzie na świecie. W Polsce też takie znajdziesz ;-)
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 20:47
to nie jest plaża nudystów raptem 2/3 kobiety chodzą tu nago :-:
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 21:36
Nie do końca w Chorawcji kobiety opalają się/chodzą topless co mi zdarzało się widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) na zwykłych plażach .
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:46
@Bilolus1: mój kolega był 3dni temu w Chorwacji. Tam były gołe kobiety!
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:03
Kawaii <3
Odpisz
23 czerwca 2015, 07:56
Było na Bezużytecznej :/
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:32
@lisoskuba: No właśnie. Na bezużytecznej, nie na jeja.
Odpisz
22 czerwca 2015, 20:45
Aww...
Odpisz