Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2015, 17:42
ostatnio widze kości 8gb a 4 takie to 32 gb więc możliwe jest coś takiego
Odpisz
23 czerwca 2015, 20:06
@bylejakbylegdzie: teraz tylko czekać na takie kość po 16 GB :P
Odpisz
24 czerwca 2015, 18:11
DDR4 Podobno ma mieć maksymalnie nawet więcej w przyszłości
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:21
@bylejakbylegdzie: najwięcej na świecie jest
5, 7 terabajtów
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:07
teraz maksymalna pamięć telefonu to 4 GB
Odpisz
29 czerwca 2015, 00:28
@bylejakbylegdzie: Już są kości DDR4 po 128 GB ;D.
Odpisz
29 czerwca 2015, 01:07
@mikimak: Ale mi chodzi o pamięć RAM
Odpisz
30 czerwca 2015, 21:12
Kości pamięci RAM ;_;
Odpisz
1 lipca 2015, 17:39
@bylejakbylegdzie: nie mozliwe jest twoje rozumowanie, baranie. na kompa to ok jest mozliwe ale nie na telefon w tym momencie.. samsung s6 ma 3gb ramu a nie 32.. za 10 lat fony beda mialy tyle ale to i tak bedzie nic bo gry i apliakcje beda potrzebowaly wiecej.. na tym polega rozwoj technologi..
Odpisz
20 lutego 2024, 19:29
@maxpower37: Czytam to i dopiero teraz zauważyłem jak to poszło do przodzu.
Piszę z 64GB telefonu.
Odpisz
16 listopada 2015, 16:02
Pójdzie mi na tym Wiedźmin?
Odpisz
1 lipca 2015, 17:36
kretyny!
Odpisz
29 czerwca 2015, 12:55
Ale wy wszyscy barany jestescie. 44 komentarze a nikt nie sprawdzil na necie jaka jest prawda. Ten telefon ma 3gb ram i 32gb pamieci. Bledne dane w gazetkach to ja juz milion razy widzialem..
Odpisz
29 czerwca 2015, 13:57
@maxpower37: tu chodzi oto że w gazetce jest błąd i zamiast 3 gb wydrukowało na 32 -,-
Odpisz
29 czerwca 2015, 14:10
no
Odpisz
29 czerwca 2015, 12:03
Za 3 kafle?! Dobrego kompa za to złoże.
Odpisz
23 czerwca 2015, 17:13
Odpisz
25 czerwca 2015, 14:15
@Polak123pl: Mistrz fotoshopa ;D
(Zdjęcia troche wychodzą) :D
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:32
@Polak123pl: ekran az zaslania logo
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:53
@SurMix: Nie photoshop, filmiki na YouTube ;)
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:47
ja mam 100 mb ram
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:40
gdzie tylko się nie obierze to wszędzie jest ten zasrany samsung galaxy S6 ;_;
dlaczego to jest takie za**biste
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:00
@superchwytliwanazwa: Bo ma 32 GB RAM :D
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:32
@superchwytliwanazwa: bo nowe
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:24
moze byc tyle GB za taką cenę
Odpisz
29 czerwca 2015, 23:15
@Daisy2011: cena to 3000 zł
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:15
on ma 32 GB a ja mam 20 GB
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:21
Nope.
Odpisz
28 czerwca 2015, 22:14
zwykły czy edge?
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:04
@Kaszper123: ja mam LG
Odpisz
28 czerwca 2015, 23:41
20 gb RAM... Taaaa...
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:22
Ilość RAM'u musi być potęgą 2.
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:00
grubo
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:11
Jak ma dobry dysk to Wiedźmin 3 na ultra pójdzie XDD
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:12
@Lacoste: dysk??
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:52
@Shelby1999: Jak w tym zmieściły się kości ramu o pojemności 32 gb to zgaduje że dysk też się zmieści :D
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:51
@Lacoste: A plyta glówna procesor mozesz miec dysk nawet o takiej pojemnosci żeby sie tylko zmiescił (czyli okolo 40 gb)
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:59
@Shelby1999: Ale wyświetlacz,aparat z tyłu i z przodu,przyciski,podświetlenia to wszystko zajmuje trochę to chyba 40 gb by się nie zmieściło :/
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:32
32GB RAM?
Jakość 4k? Ku*wa, mój telefon to przy tym legendarna Nokia! :D
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:38
A mój komputer ma ledwo 3 GB ;_;
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:51
@Darwineek: a na takim kompie testuje winde 10 ;-;
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:01
Ja juz sobie zarezerwowalem :v Jak bedzie ch**owo to gorzej, bo plyty instalacyjnej nie mam xd
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:03
@Darwineek: iso zawsze możesz zrobić ;d
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:09
Za duzo roboty. Albo wezme albo nie ;P Po opiniach ludzi bede wybieral czy brac czy nie ;p
Odpisz
28 czerwca 2015, 19:32
Obrazek niżej pasuje idealnie do tego XD
Odpisz