Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

23 czerwca 2015, 17:42

ostatnio widze kości 8gb a 4 takie to 32 gb więc możliwe jest coś takiego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar maxpower37

1 lipca 2015, 17:39

@bylejakbylegdzie: nie mozliwe jest twoje rozumowanie, baranie. na kompa to ok jest mozliwe ale nie na telefon w tym momencie.. samsung s6 ma 3gb ramu a nie 32.. za 10 lat fony beda mialy tyle ale to i tak bedzie nic bo gry i apliakcje beda potrzebowaly wiecej.. na tym polega rozwoj technologi..

Avatar sssstttt

20 lutego 2024, 19:29

@maxpower37: Czytam to i dopiero teraz zauważyłem jak to poszło do przodzu.
Piszę z 64GB telefonu.

Avatar CreativeSnake

16 listopada 2015, 16:02

Pójdzie mi na tym Wiedźmin?

Avatar maxpower37

1 lipca 2015, 17:36

kretyny!

Avatar maxpower37

29 czerwca 2015, 12:55

Ale wy wszyscy barany jestescie. 44 komentarze a nikt nie sprawdzil na necie jaka jest prawda. Ten telefon ma 3gb ram i 32gb pamieci. Bledne dane w gazetkach to ja juz milion razy widzialem..

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 13:57

@maxpower37: tu chodzi oto że w gazetce jest błąd i zamiast 3 gb wydrukowało na 32 -,-

Avatar maxpower37

29 czerwca 2015, 14:10

no

Avatar Kamas

29 czerwca 2015, 12:03

Za 3 kafle?! Dobrego kompa za to złoże.

Avatar Polak123pl

23 czerwca 2015, 17:13

Avatar SurMix

25 czerwca 2015, 14:15

@Polak123pl: Mistrz fotoshopa ;D

(Zdjęcia troche wychodzą) :D

Avatar nikttaki

28 czerwca 2015, 21:32

@Polak123pl: ekran az zaslania logo

Avatar PotatoMLG

28 czerwca 2015, 22:53

@SurMix: Nie photoshop, filmiki na YouTube ;)

Avatar PLtymek

28 czerwca 2015, 22:47

ja mam 100 mb ram

Avatar superchwytliwanazwa

28 czerwca 2015, 19:40

gdzie tylko się nie obierze to wszędzie jest ten zasrany samsung galaxy S6 ;_;
dlaczego to jest takie za**biste

Avatar Nextt

28 czerwca 2015, 20:00

@superchwytliwanazwa: Bo ma 32 GB RAM :D

Avatar nikttaki

28 czerwca 2015, 21:32

Avatar Daisy2011

28 czerwca 2015, 21:24

moze byc tyle GB za taką cenę

Avatar Daisy2011

29 czerwca 2015, 23:15

@Daisy2011: cena to 3000 zł

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 21:15

on ma 32 GB a ja mam 20 GB

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 23:41

20 gb RAM... Taaaa...

Avatar tigerpowerback

29 czerwca 2015, 11:22

Ilość RAM'u musi być potęgą 2.

Avatar dickbutt

28 czerwca 2015, 21:00

grubo

Avatar Lacoste

28 czerwca 2015, 19:11

Jak ma dobry dysk to Wiedźmin 3 na ultra pójdzie XDD

Avatar Shelby1999

28 czerwca 2015, 19:12

@Lacoste: dysk??

Avatar Lacoste

28 czerwca 2015, 19:52

@Shelby1999: Jak w tym zmieściły się kości ramu o pojemności 32 gb to zgaduje że dysk też się zmieści :D

Avatar Shelby1999

28 czerwca 2015, 20:51

@Lacoste: A plyta glówna procesor mozesz miec dysk nawet o takiej pojemnosci żeby sie tylko zmiescił (czyli okolo 40 gb)

Avatar Lacoste

28 czerwca 2015, 20:59

@Shelby1999: Ale wyświetlacz,aparat z tyłu i z przodu,przyciski,podświetlenia to wszystko zajmuje trochę to chyba 40 gb by się nie zmieściło :/

Avatar Kideu

28 czerwca 2015, 20:32

32GB RAM?
Jakość 4k? Ku*wa, mój telefon to przy tym legendarna Nokia! :D

Avatar Darwineek

28 czerwca 2015, 19:38

A mój komputer ma ledwo 3 GB ;_;

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 19:51

@Darwineek: a na takim kompie testuje winde 10 ;-;

Avatar Darwineek

28 czerwca 2015, 20:01

Ja juz sobie zarezerwowalem :v Jak bedzie ch**owo to gorzej, bo plyty instalacyjnej nie mam xd

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 20:03

@Darwineek: iso zawsze możesz zrobić ;d

Avatar Darwineek

28 czerwca 2015, 20:09

Za duzo roboty. Albo wezme albo nie ;P Po opiniach ludzi bede wybieral czy brac czy nie ;p

Avatar Fantie

28 czerwca 2015, 19:32

Obrazek niżej pasuje idealnie do tego XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Trzeba brać osobną torbę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To by wystarczyło

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka