Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lagonablue

15 czerwca 2015, 20:58

@KontoUsunięte: i tam nic nie ma takiego tylko dupa faceta i tyle

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2012, 13:33

Ale czemu dziecko ma zęby? Dzieci mają zęby (wszystkie) ok. 3 lat. A przednie rosną jakoś po roku a nie po urodzeniu.

Avatar hejt123

25 czerwca 2014, 21:48

To ma byc smieszne a nie logiczne :/

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2012, 08:29

LOL.

Jeja rób blokowanie dla niepełnoletnich !

Avatar smoczka

15 maja 2012, 09:13

a co ci to da?Każdy może sobie kliknąć że jest pełnoletni.

Avatar matesmat

15 maja 2012, 12:30

bo ty jestes pelnoletni :X

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2012, 15:31

@smoczka: no ale jeja przyjezdza i pip pip a jak nie pełnoletni ten wymazywać pamięci jak w filmie "Faceci w Czerni" i dziecko nie pamięta sex :D

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2012, 13:31

@smoczka: właśnie.

Avatar MrStick

23 listopada 2014, 17:36

@smoczka: To, że jak ktoś nie będzie chciał widzieć treści +18 to nie będzie musiał ich oglądać.

Avatar kick100

16 maja 2012, 17:46

9 obrazek najlepszy

Avatar Patryk33

16 maja 2012, 18:55

@kick100: bo zboczone

Avatar Archeologwinternetach

4 maja 2016, 13:48

@kick100: Mnie ciekawi ten śmiech.

Avatar Archeologwinternetach

16 lipca 2018, 13:33

@Archeologwinternetach: Faktycznie.

Avatar tachu99

15 maja 2012, 14:00

Dzieciom wychodzą zęby po roku gdzieś tak nie?

Avatar DeaDe

15 maja 2012, 14:58

@tachu99: fakt :)
4/5

Avatar GrzesieKox

15 maja 2012, 16:17

@tachu99: no racja 3/5

Avatar grubson5022

15 maja 2012, 20:50

@tachu99: ale ie zawsze. czasem rodzą sie dzieci z zębami. moja kuzynka urodziła sie już ze stałymi zębami. najgorsze jest to że trzeba je wszystkie wyrywąć. o obrazek 5/5 i do ulu

Avatar kama12345

15 maja 2012, 20:24

nie wiedziałam, że tak się zakończy ta historia

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2012, 08:06

Przewidywalne. Sam tytuł wszystko już zdradza.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Młodzi gniewni

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka