Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Faster1611

16 maja 2012, 00:19

AC 3 nie bedzie ogrzewanym kotletem:) Ubisoft zapowiadal ze bedzie wiele WIELE nowosci np chodzenie po drzewach(1 raz akcja dzieje sie w lesie)

Avatar Agent00Kurczak

16 maja 2012, 15:14

@Faster1611: Taa, co to samo było z Revelations. I co? No właśnie, tylko jakieś uproszczenia (HUD, hak) i nowy zestaw misji -_-

Avatar Faster1611

16 maja 2012, 17:56

@Agent00Kurczak:
Poniewaz Reveletions bazowal na silniku z AC II Tak samo jak BH i za duzo z tym zrobic nie mogli.

Avatar Agent00Kurczak

25 maja 2012, 15:25

@Faster1611: nie mówię o grafice! Wiem o tym co powiedziałeś. Mi chodzi o zmiany w rozrywce.

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2016, 17:25

@Agent00Kurczak: Siema.

Avatar johnyxd212

15 maja 2012, 14:04

wszyscy tylko czekają na premiere diablo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar miszcz

19 maja 2012, 22:02

@amekninja555: Naprawdę, nie rozumiem tego hype'u. Nie rozumiem.

Avatar miszcz

19 maja 2012, 22:03

@Wwa94: Tak, stąd ten cały hype, poprostu dużo osób na tą grę czekało, ale ja nie lubię oceniać czegoś przed zagraniem/przeczytaniem/zobaczeniem, więc temat Diabolo czy zostawiam w spokoju.

Avatar Rahman335

15 maja 2012, 20:18

@miszcz ta moze jeszcze powiesz ze GTA V kiedy bedzie (Czy juz jest) jest ogrzewanym kotletem?

pfff

Avatar miszcz

16 maja 2012, 21:41

@Rahman335: Nie, GTA nigdy nie jest "odgrzewanym kotletem".

Avatar kasia101112

16 maja 2012, 18:50

ja sie nie znam więc może kto będzie taki miły i wyjaśni co to jest diablo? gra czy co? a, i na czym polega...

Avatar glukonard70

16 maja 2012, 13:41

Ten obrazek to data moich urodzin :P

Avatar Baca_online

16 maja 2012, 07:31

WITOLD PYRKOSZ na przedostatnim obrazku :O

Avatar grubson5022

15 maja 2012, 20:47

hehe

Avatar GrzesieKox

15 maja 2012, 16:15

2/5 słabe

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2012, 15:29

ja na nić nie czekam czekam na środe i sobote i niedziele

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Szybki jak błyskawica

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ładne rzeczy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka