Żegnajcie kochane Hobbity!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Jakby trochę nie fair
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2012, 00:19
AC 3 nie bedzie ogrzewanym kotletem:) Ubisoft zapowiadal ze bedzie wiele WIELE nowosci np chodzenie po drzewach(1 raz akcja dzieje sie w lesie)
Odpisz
16 maja 2012, 15:14
@Faster1611: Taa, co to samo było z Revelations. I co? No właśnie, tylko jakieś uproszczenia (HUD, hak) i nowy zestaw misji -_-
Odpisz
16 maja 2012, 17:56
@Agent00Kurczak:
Poniewaz Reveletions bazowal na silniku z AC II Tak samo jak BH i za duzo z tym zrobic nie mogli.
Odpisz
25 maja 2012, 15:25
@Faster1611: nie mówię o grafice! Wiem o tym co powiedziałeś. Mi chodzi o zmiany w rozrywce.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:25
@Agent00Kurczak: Siema.
Odpisz
15 maja 2012, 14:04
wszyscy tylko czekają na premiere diablo
Odpisz
15 maja 2012, 14:10
@johnyxd212: Dzisiaj jest.
Odpisz
15 maja 2012, 14:28
@johnyxd212: fail,bro.
Odpisz
15 maja 2012, 14:39
@johnyxd212: Poprawka. Wszyscy czekają na 1 czerwca, bo wtedy wychodzi Max Payne 3 :D
Odpisz
15 maja 2012, 14:55
@miszcz: Pfff.
Odpisz
15 maja 2012, 14:56
@miszcz: Ma wyjść Call of Duty Black Ops II, Crysis 3 i Sniper Ghost Warrior 2 więc większość na coś czeka. A nie tylko na Max Payne 3 lub Diablo III.
Odpisz
15 maja 2012, 17:47
@amekninja555: @amekninja555:
1. Call of Duty to odgrzewany kotlet, nie będę płacił co roku za to samo :)
2. Crysis 3 też jest tym samym odgrzewanym kotletem.
3. City Interactive robi najgorsze gry na świecie, większość ich gier jest sprzedawane za ok. 5 złotych w kioskach :) Może uratuje tą grę grafika. Która pewnie też będzie słaba :)
4. Max Payne to dobra gra, na Diablo nie czekam, szlachta woli Payne'a.
5. Podsumowując: Podałeś słabe gry :) Brakuje np. AC III (które pewnie też będzie odgrzewanym kotletem od Ubisoftu).
Odpisz
15 maja 2012, 18:54
no wiem
Odpisz
15 maja 2012, 20:17
@miszcz: sam jestes ogrzewany oglet polowa ludzi swiata czeka na ac3 a ty mowisz ze slaba gra!!!!! nie oceniaj gry ktorej nie grales dobra? bo to jest glupie
Odpisz
15 maja 2012, 20:54
@Rahman335: Przecież on pisał że AC III jest fajne...
Odpisz
15 maja 2012, 21:00
@miszcz: Co do CoDa to nie wiem bo będą tam roboty :v
Odpisz
15 maja 2012, 21:06
@miszcz: Kocham całą serię Diablo więc dla mnie jest to pozycja Must Have, ale muszę przyznać, że Max Payne 3 też się zaje biście zapowiada
Odpisz
15 maja 2012, 21:36
@miszcz: Po prostu chodzi mi o to żeby jak ty na jakąś grę czekasz to nie mów że wszyscy na tą grę czekają.
Odpisz
15 maja 2012, 22:01
@miszcz: z przykrością ci powiem że Payne 3 będzie nie to samo co 1 i 2 :)
Odpisz
16 maja 2012, 16:37
@miszcz: już 18 na konsole będzie -_-
Odpisz
16 maja 2012, 16:37
@wheatley: maja, oczywiście
Odpisz
16 maja 2012, 21:40
@Rahman335: Napisałem po tym co widziałem na trailerze, a pozatym napisałem "pewnie" a nie "napewno". Zresztą jedyne osoby które na to czekają to dzieci w wieku 6-12 lat. Reszta czeka nie na grę, ale na recenzje, po której się zdecydują czy kupić czy nie.
Odpisz
16 maja 2012, 21:42
@amekninja555: Na Maxa Payne'a dużo osób czeka.
Odpisz
16 maja 2012, 21:45
@Wwa94: Może i Max nie ma już włosów, może i akcja nie dzieje się w Nowym Jorku, ale to ten sam Max co 11 lat temu, a w grze będą też jakieś sceny z przeszłości, np. Nowy Jork. To wciąż ten sam Max Payne :)
Odpisz
16 maja 2012, 21:47
@wheatley: Tak, ale Rockstar zrobił graczom PC prezent na dzień dziecka :) Posiadacze konsol mogą spokojnie zagrać jeszcze w tym tygodniu.
Odpisz
16 maja 2012, 21:55
@miszcz: Ale nie mów że nie czekają na Diablo III!
Odpisz
16 maja 2012, 23:41
@miszcz: być może i tak ale to musimy jeszcze z tym czekać :) a z diablem 3 to masz racje dużo większość czekali na diablo 3
Odpisz
19 maja 2012, 22:02
@amekninja555: Naprawdę, nie rozumiem tego hype'u. Nie rozumiem.
Odpisz
19 maja 2012, 22:03
@Wwa94: Tak, stąd ten cały hype, poprostu dużo osób na tą grę czekało, ale ja nie lubię oceniać czegoś przed zagraniem/przeczytaniem/zobaczeniem, więc temat Diabolo czy zostawiam w spokoju.
Odpisz
15 maja 2012, 20:18
@miszcz ta moze jeszcze powiesz ze GTA V kiedy bedzie (Czy juz jest) jest ogrzewanym kotletem?
pfff
Odpisz
16 maja 2012, 21:41
@Rahman335: Nie, GTA nigdy nie jest "odgrzewanym kotletem".
Odpisz
16 maja 2012, 18:50
ja sie nie znam więc może kto będzie taki miły i wyjaśni co to jest diablo? gra czy co? a, i na czym polega...
Odpisz
16 maja 2012, 13:41
Ten obrazek to data moich urodzin :P
Odpisz
16 maja 2012, 07:31
WITOLD PYRKOSZ na przedostatnim obrazku :O
Odpisz
15 maja 2012, 20:47
hehe
Odpisz
15 maja 2012, 16:15
2/5 słabe
Odpisz
15 maja 2012, 15:29
ja na nić nie czekam czekam na środe i sobote i niedziele
Odpisz