Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Daniu206

30 czerwca 2015, 01:29

Kim jest Bożydar?

Avatar sylwon1234

30 czerwca 2015, 09:12

@Daniu206: Pan A, Wszechmogący, Św. Piotr bramy do głównej, władca Nieba, Piekła, Czyśćca i Jeja. To on wybiera tylko te obrazki, których dusza twórcy zasługuje nie na karę sprawiedliwą, na Piekło, a na Zbawienie wieczne u Bożydara, pana naszego na wieki wieków Amen.

PS. A tak na serio to Administrator Jeja.pl

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2016, 09:06

@sylwon1234: Czyli jestem sługusem szatana?

Avatar kotouakk

30 czerwca 2015, 14:18

Nice try

Avatar Dark_Dante

29 czerwca 2015, 18:39

Tak właściwie to skąd wiadomo że jeden z administratorów ma na imię Bożydar? Czy to tylko tak przypięte losowe imię?

Avatar fil341

29 czerwca 2015, 22:00

@Dark_Dante: trzeba go było jakoś nazwać bo pan A. Był nie wygodny w pisaniu

Avatar Ortografia

Edytowano - 29 czerwca 2015, 23:12

@fil341: Nie, kiedyś admin wstawił obrazek opisujący administratorów i główny miał na imie Bożydar (Coś w tym stylu nie pamiętam).

Avatar fil341

30 czerwca 2015, 09:02

@Ortografia: dzięki za wyjaśnienie

Avatar SurMix

29 czerwca 2015, 17:30

Nawet gdyby ten obrazek miał średnią 1.0 to i tak trafiłby na główną :D

Avatar nikttaki

30 czerwca 2015, 04:19

@SurMix: ponieważ admin

Avatar Szybki111PL

29 czerwca 2015, 16:50

Boży dar.

Avatar SurMix

29 czerwca 2015, 17:29

@Szybki111PL: Bożo wporzo ._.

Avatar Nozmor

29 czerwca 2015, 17:45

@SurMix: Boży wkracza do Loży.

Avatar nikttaki

30 czerwca 2015, 04:19

@Szybki111PL: Boguś

Avatar eterno4

30 czerwca 2015, 00:37

Niezła próba Bożydarze!!!

Avatar Mrkociak

29 czerwca 2015, 18:58

bożydarze powiedz nam!

Avatar Rolland

29 czerwca 2015, 18:01

xD

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

29 czerwca 2015, 16:22

przez pierwsze 3 sekundy myślałem ze on to dodał xd

Avatar MokryAdam

29 czerwca 2015, 16:44

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Nie tylko ty xD

Avatar Smashrum

29 czerwca 2015, 16:29

liiiizus

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Nie znoszę kleszczy

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Typowy NPC

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka