Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GIRLY123

15 kwietnia 2022, 16:23

Kto to wymyślił xd

Avatar
Rudy_Kruliczek

24 czerwca 2015, 21:25

Jako wielka fanka "Pieśni Lodu i Ognia", a zatem osoba, która interesuje się serialem "Gra o Tron" i śledzi losy bohaterów w równoległym do książki wszechświecie i naprawdę mam już serdecznie dość.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 21:38

czemu jesteś w nicku rudy a na awatarze różowy?

Avatar Natalia1402

25 czerwca 2015, 09:26

No właśnie? A króliczek nie pisze się przez "ó"?

Avatar
Rudy_Kruliczek

25 czerwca 2015, 13:35

A dlaczego nie masz na awatarze Franka Radzieja, tylko krzywego bohomaza?

Avatar
Rudy_Kruliczek

25 czerwca 2015, 13:36

@Natalia1402: Pisze się przez "ó", ale na jeja nie da się mieć nazwy z polskimi znakami, a "kroliczek" nie wygląda dobrze.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2018, 12:00

króliczek

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2015, 11:00

Aż nawet odkopałem moje stare trollkonto żeby dać 1.

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

24 czerwca 2015, 21:35

Prawda, te domy wyglądają jak miny, ale nie jak ludzie a chodźby nawet to dlaczego akurat z gry o tron? równie dobrze może to być Ivan z najdalszych czeluści Syberii.

Avatar Rolland

24 czerwca 2015, 21:49

@Kapitan_Jack_Sparrow: Kapitanie, trudno się nie zgodzić.

Avatar Kapitan_Jack_Sparrow

25 czerwca 2015, 09:56

@Rolland: Dziękuję za wsparcie, kamracie ;)

Avatar kubage123

25 czerwca 2015, 04:41

GRA O TRON, GRA O TRON, TY GO ZJESZ, TY GO ZJESZ

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 22:31

Nie...

Avatar pomidor5041

24 czerwca 2015, 21:41

Co się nagle porobiło z tą Grą o Tron??? też to czasem lubię obejrzeć ale żeby co chwile robić z tym spam to już przesada...

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 21:37

tak bardzo podobne .-.

Avatar krystian23

24 czerwca 2015, 21:15

Za ch*ja nie podobne...

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 21:13

Cały czas czekałem na Eddarda i wieże WTC :/

Avatar elekt2o56

24 czerwca 2015, 21:11

Kiedy skończy sie ta balanga z ,,gra o tron"?

Avatar TypowyPolak

24 czerwca 2015, 21:06

Ku*wa skończcie już z tą "Grą o tron"...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Nie idź!

To musiało być męczące

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przyszłość jest piękna

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka