Domy, które wyglądają jak postacie z "Gry o tron"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Nie idź!
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2022, 16:23
Kto to wymyślił xd
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:25
Jako wielka fanka "Pieśni Lodu i Ognia", a zatem osoba, która interesuje się serialem "Gra o Tron" i śledzi losy bohaterów w równoległym do książki wszechświecie i naprawdę mam już serdecznie dość.
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:38
czemu jesteś w nicku rudy a na awatarze różowy?
Odpisz
25 czerwca 2015, 09:26
No właśnie? A króliczek nie pisze się przez "ó"?
Odpisz
25 czerwca 2015, 13:35
A dlaczego nie masz na awatarze Franka Radzieja, tylko krzywego bohomaza?
Odpisz
25 czerwca 2015, 13:36
@Natalia1402: Pisze się przez "ó", ale na jeja nie da się mieć nazwy z polskimi znakami, a "kroliczek" nie wygląda dobrze.
Odpisz
11 lutego 2018, 12:00
króliczek
Odpisz
25 czerwca 2015, 11:00
Aż nawet odkopałem moje stare trollkonto żeby dać 1.
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:35
Prawda, te domy wyglądają jak miny, ale nie jak ludzie a chodźby nawet to dlaczego akurat z gry o tron? równie dobrze może to być Ivan z najdalszych czeluści Syberii.
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:49
@Kapitan_Jack_Sparrow: Kapitanie, trudno się nie zgodzić.
Odpisz
25 czerwca 2015, 09:56
@Rolland: Dziękuję za wsparcie, kamracie ;)
Odpisz
25 czerwca 2015, 04:41
GRA O TRON, GRA O TRON, TY GO ZJESZ, TY GO ZJESZ
Odpisz
24 czerwca 2015, 22:31
Nie...
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:41
Co się nagle porobiło z tą Grą o Tron??? też to czasem lubię obejrzeć ale żeby co chwile robić z tym spam to już przesada...
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:37
tak bardzo podobne .-.
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:15
Za ch*ja nie podobne...
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:13
Cały czas czekałem na Eddarda i wieże WTC :/
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:11
Kiedy skończy sie ta balanga z ,,gra o tron"?
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:06
Ku*wa skończcie już z tą "Grą o tron"...
Odpisz