George R. R. Martin ma w dupie Wasze żale!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Cel namierzony
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2015, 20:40
gra o trą
Odpisz
15 marca 2016, 15:50
Gra o Trąd
Odpisz
27 czerwca 2015, 06:01
Czyźby ,, gra o tron"?
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2015, 07:00
@elekt2o56: Nie, G. R. R. Martin, autor Pieśni Lodu i Ognia, nie umiesz czytać?
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:01
@rakso: Umiem czytać
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:09
@elekt2o56: Gratulacje. Teraz naucz się pisać.
Przerwa po cudzysłowie, tytuł małą literą, brak znaku interpunkcyjnego na końcu zdania...
Przydałoby się też rozumieć ironię ;)
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:16
@rakso: Cicho nie chce wywoływać kolejnej wojny w komentarzach
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:19
@elekt2o56: Nie chcesz wywołać wojny cicho? Zróbmy to głośno! :D
Interpunkcja, młody. Najperw skończ podstawówkę, później zacznij udzielać się w internecie, bo Cię zjedzą.
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:22
@rakso: Nie chce w ogóle wojny. Ani cicho ani głośno.
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:24
@elekt2o56: A skąd w ogóle pomysł, że poprawianie może wywołać wojnę?
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:25
@rakso: Nie mam pojęcia
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:28
@elekt2o56: To może w ogóle nie komentuj? Skoro nie wiesz, co mogłoby wywołać wojnę, a nie chcesz brać działu w żadnej.
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:29
@rakso: Już brałem udział w trzech
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:54
@rakso: i co ku*wa pisze bez dużej litery i na końcu kropki
Odpisz
27 czerwca 2015, 07:58
@trolem: Brawo, chcesz jakiś medal czy coś?
Odpisz
27 czerwca 2015, 08:32
@rakso: Inna kłótnia?
Odpisz
27 czerwca 2015, 08:42
@elekt2o56: Żadna kłótnia, przyznanie odznaczeń honorowych ;p
Odpisz
27 czerwca 2015, 08:59
@rakso: Acha. Dobra. Tak tylko pytam
Odpisz
27 czerwca 2015, 09:18
@trolem: Sam popełniełeś te błędy... :v
Odpisz
27 czerwca 2015, 09:53
@rakso: Dobra.
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:38
@rakso: Przestań się upokarzać.
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:55
@rakso: Piszę się udziału Panie hipokryto ;)
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:57
@rakso: "cię " to chyba z małej litery się piszę nie ? A nie widzę tam cudzysłowia
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:35
@panther500: No rzeczywiście, hipokryta w ch*j. Jednej literówki nie można popełnić niespełna godzinę po przespaniu 4 godzin.
Nie ma zasady językowej nakazującej pisania zaimków osobowych małą literą. Natomiast "z małej litery" jest rusycyzmem - błędem.
"Cudzysłów" w dopełniaczu to "cudzysłowu". Forma "cudzysłowia" nie istnieje.
I kto kogo nazywa hipokrytą. Nie pouczaj w kwestii pisowni nie posiadając odpowiedniej wiedzy oraz samemu pisząc jak potłuczony.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:37
@skate07071: Wskaż, gdzie się upokorzyłem.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:40
@rakso: "Nie chcesz wywołać wojny cicho? Zróbmy to głośno! :D
Interpunkcja, młody. Najperw skończ podstawówkę, później zacznij udzielać się w internecie, bo Cię zjedzą."
"Czego nie lubię:"
"HEJTERZY [...]"
To jest po prostu ku*wa śmieszne.
Odpisz
27 czerwca 2015, 12:56
@skate07071: Zhejtowałem go? No ciekawe ;D
Pierwsza część mojej wypowiedzi miała pokazać, że wbrew "pozorom" interpunkcja jest ważna.
Druga część - toż to wyraźna przestroga. Tekst o podstawówce może rzeczywiście był trochę "hejterski", ale widziałem już parę jego komentarzy, to jak się zachowuje, i jestem niemal pewien, że jest na poziomie podstawówki, przynajmniej mentalnie.
Odpisz
27 czerwca 2015, 15:52
@rakso: Skoro widziałeś jego głupie komentarze to dlaczego zrobiłeś mu kłótnię pod normalnym pytaniem, a nie w tamtych komentarzach? Naprawdę jesteś poje**ny na maxa. "Kropka! Przecinek! Spacja! Słowo! Litera!" Ma ci jeszcze dupę lizać? Ogarnij się bo nikt cię raczej nie polubi. Masz tu, niech spali Ci oczy:
tyś gupi bo jeśteś debiLEM i gówno mniem obchodzi pewnie powiesx tekst rze hodze do podstawuwki ale mam dwadziescia pieci lat a ty jeśteś pośrańcem
Nie? Jeszcze nie spaliło? Trudno.
Ogar downa z je*ie ;)
Odpisz