Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2015, 20:40

gra o trą

Avatar SharpNeedle

15 marca 2016, 15:50

Gra o Trąd

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 06:01

Czyźby ,, gra o tron"?

Avatar rakso

Edytowano - 27 czerwca 2015, 07:00

@elekt2o56: Nie, G. R. R. Martin, autor Pieśni Lodu i Ognia, nie umiesz czytać?

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 07:01

@rakso: Umiem czytać

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 07:09

@elekt2o56: Gratulacje. Teraz naucz się pisać.
Przerwa po cudzysłowie, tytuł małą literą, brak znaku interpunkcyjnego na końcu zdania...

Przydałoby się też rozumieć ironię ;)

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 07:16

@rakso: Cicho nie chce wywoływać kolejnej wojny w komentarzach

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 07:19

@elekt2o56: Nie chcesz wywołać wojny cicho? Zróbmy to głośno! :D

Interpunkcja, młody. Najperw skończ podstawówkę, później zacznij udzielać się w internecie, bo Cię zjedzą.

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 07:22

@rakso: Nie chce w ogóle wojny. Ani cicho ani głośno.

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 07:24

@elekt2o56: A skąd w ogóle pomysł, że poprawianie może wywołać wojnę?

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 07:25

@rakso: Nie mam pojęcia

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 07:28

@elekt2o56: To może w ogóle nie komentuj? Skoro nie wiesz, co mogłoby wywołać wojnę, a nie chcesz brać działu w żadnej.

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 07:29

@rakso: Już brałem udział w trzech

Avatar trolem

27 czerwca 2015, 07:54

@rakso: i co ku*wa pisze bez dużej litery i na końcu kropki

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 07:58

@trolem: Brawo, chcesz jakiś medal czy coś?

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 08:32

@rakso: Inna kłótnia?

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 08:42

@elekt2o56: Żadna kłótnia, przyznanie odznaczeń honorowych ;p

Avatar elekt2o56

27 czerwca 2015, 08:59

@rakso: Acha. Dobra. Tak tylko pytam

Avatar megabolt22

27 czerwca 2015, 09:18

@trolem: Sam popełniełeś te błędy... :v

Avatar trolem

27 czerwca 2015, 09:53

@rakso: Dobra.

Avatar skate07071

27 czerwca 2015, 11:38

@rakso: Przestań się upokarzać.

Avatar panther500

27 czerwca 2015, 11:55

@rakso: Piszę się udziału Panie hipokryto ;)

Avatar panther500

27 czerwca 2015, 11:57

@rakso: "cię " to chyba z małej litery się piszę nie ? A nie widzę tam cudzysłowia

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 12:35

@panther500: No rzeczywiście, hipokryta w ch*j. Jednej literówki nie można popełnić niespełna godzinę po przespaniu 4 godzin.

Nie ma zasady językowej nakazującej pisania zaimków osobowych małą literą. Natomiast "z małej litery" jest rusycyzmem - błędem.

"Cudzysłów" w dopełniaczu to "cudzysłowu". Forma "cudzysłowia" nie istnieje.
I kto kogo nazywa hipokrytą. Nie pouczaj w kwestii pisowni nie posiadając odpowiedniej wiedzy oraz samemu pisząc jak potłuczony.

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 12:37

@skate07071: Wskaż, gdzie się upokorzyłem.

Avatar skate07071

27 czerwca 2015, 12:40

@rakso: "Nie chcesz wywołać wojny cicho? Zróbmy to głośno! :D

Interpunkcja, młody. Najperw skończ podstawówkę, później zacznij udzielać się w internecie, bo Cię zjedzą."
"Czego nie lubię:"
"HEJTERZY [...]"
To jest po prostu ku*wa śmieszne.

Avatar rakso

27 czerwca 2015, 12:56

@skate07071: Zhejtowałem go? No ciekawe ;D
Pierwsza część mojej wypowiedzi miała pokazać, że wbrew "pozorom" interpunkcja jest ważna.
Druga część - toż to wyraźna przestroga. Tekst o podstawówce może rzeczywiście był trochę "hejterski", ale widziałem już parę jego komentarzy, to jak się zachowuje, i jestem niemal pewien, że jest na poziomie podstawówki, przynajmniej mentalnie.

Avatar Oliwka406

27 czerwca 2015, 15:52

@rakso: Skoro widziałeś jego głupie komentarze to dlaczego zrobiłeś mu kłótnię pod normalnym pytaniem, a nie w tamtych komentarzach? Naprawdę jesteś poje**ny na maxa. "Kropka! Przecinek! Spacja! Słowo! Litera!" Ma ci jeszcze dupę lizać? Ogarnij się bo nikt cię raczej nie polubi. Masz tu, niech spali Ci oczy:

tyś gupi bo jeśteś debiLEM i gówno mniem obchodzi pewnie powiesx tekst rze hodze do podstawuwki ale mam dwadziescia pieci lat a ty jeśteś pośrańcem

Nie? Jeszcze nie spaliło? Trudno.

Ogar downa z je*ie ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Cel namierzony

Typowy NPC

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka