Twoje najbardziej skrywane pragnienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2015, 08:18
Też czekam na ME:A, ale nie tylko na to:
Mirrors Edge Catalyst
Left 4 Dead 3
Portal 3
Half-Life 3
Odpisz
17 lipca 2015, 15:23
@sylwon1234: I CoD Black Ops 3
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2019, 23:52
@sylwon1234: Pozdro z przyszłości, gdzie ogrywam Catalysta :)
Co do reszty mam złe wieści
Odpisz
20 września 2025, 15:58
@sylwon1234: jezu jak ja współczuję ludziom czekającym na mass effect andromeda żeby się okazało klocem
Odpisz
20 września 2025, 18:55
@DiamondMine9960: No, było to przykre doświadczenie. Na szczęście nie preorderowałem
Odpisz
25 czerwca 2020, 07:31
MA BYĆ MATRIX4
Odpisz
21 stycznia 2022, 12:25
@Budynek: I co, zadowolony?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:56
ja czekam na :
Mad Max
Fallout 4
Mirror's Edge Catalyst
Metal Gear Solid 5 : The Phantom Pain
Odpisz
1 sierpnia 2017, 21:09
@Fenix12: Fuck yea !
Odpisz
26 grudnia 2015, 22:15
ja tam widzę cierpiących ludzi płonącą planetę i chaos >:3
Odpisz
24 czerwca 2015, 13:51
Bez Sheparda to nie będzie to samo.
Odpisz
13 lipca 2015, 08:25
@SteelFoxi: Dokładnie! Zauważyłem jednak, że w trailerze był pancerz N7, więc MEA będzie nadal w Mlecznej Drodze. Przecież wtedy ogarnięte było poruszanie się po galaktyce, nie po wszechświecie. A wtedy technologia i (przede wszystkim) jej nazwy nie doszlyby do innych galaktyk. Czyli rasy będą te same. Chyba że BioWare znowu coś spie**oli tak jak w zakończeniu ME3.
(To są moje przypuszczenia, które są dosyć logiczne, chyba że jednak nie będzie pancerza,co byłoby nielogiczne. Jeśli nie byłoby tak jak tu, to w ch*j logiczny błąd, czyli male rozpie**olenie fabuły.)
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2015, 10:14
@sylwon1234: Przecież sama nazwa mówi, że akcja będzie się dziać w innej galaktyce. Najbliższą galaktyką do naszej jest właśnie Andromeda. Z tego co wiem będziemy mieli za zadanie skolonizować nowe światy.
Zauważ, że z jednej galaktyki do drugiej jest w ch*j daleko, więc sama podróż (nawet z technologią Proteran i rdzeniem Pierwiastka 0) może trwać latami. Więc statki z osadnikami i naszym komandosem N7, wysłane na przykład parę lat przed pojawianiem się Suwerena, mogą dotrzeć do Andromedy na długo po wydarzeniach z ME3.
Zresztą są już przecieki, że cała akcja będzie się dziać długo po zakończeniu trylogii z Shepard'em.
Odpisz
14 lipca 2015, 11:22
@sylwon1234: Bio Ware mówili że dadzą nowe lokalizacje więc szanse są 50%-50%:P
Odpisz
16 lipca 2015, 20:18
@SteelFoxi: Aha Dziękuje.
Odpisz
16 lipca 2015, 20:22
@dafuqPL: W sumie to nie wiadomo (przynajmniej mi) czy aby dodanie nowych miejsc nie oznacza usunięcia starych...
Odpisz
17 lipca 2015, 14:11
@sylwon1234: W sumie co prawda to prawda, pewnie zostawią Cytadele,Omegę i podejrzewam że będzie dostęp do ziemi...
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:38
Ciekawe czy to będzie ostatnia. Poza tym to pewnie będą żniwiarze bo mówili że wrócą w 3 części. :D
Odpisz
12 lipca 2015, 20:55
@dafuqPL: to jest 4 część
Odpisz
12 lipca 2015, 20:56
@kretu: przeczytaj powoli jeszcze raz komentarz może ogarniesz.
Odpisz
12 lipca 2015, 21:49
Poprawnie powinno być: bo w trójce powiedzieli że wrócą.
Odpisz
12 lipca 2015, 21:49
@dafuqPL: Żniwiarze zostali (nieważne którą opcje wybrałeś) rozje**ni/zsyntezowani
Odpisz
12 lipca 2015, 22:30
@kretu: kolejność słów przyjacielu
Odpisz
13 lipca 2015, 14:13
@Frost_: Wiem o tym. Zrobiłem save'a i zrobiłem każde zakończenie tylko jednego nie mogłem zrobić z człowiekiem iluzją tam gdzie Anderson ginoł :(
Odpisz
13 lipca 2015, 16:37
@dafuqPL: "Poza tym to pewnie będą żniwiarze bo mówili że wrócą w 3 części."
Już dostałem pie**olca próbując rozłożyć to na części pierwsze i znaleźć jakiś sens w tym zdaniu.
Odpisz
14 lipca 2015, 11:20
@Frost_: XD
Odpisz
13 lipca 2015, 08:53
Przy mnie na lustrze pokazałby się BSoD.
Odpisz
13 lipca 2015, 00:37
Jeśli chodzi o gry to ja bym tam pewnie zobaczył For Honor.
Odpisz
23 czerwca 2015, 21:07
Masz na myśli Half - Life 3?
Odpisz
23 czerwca 2015, 22:11
@MruczekV: To zależy, naprawdę czekasz, czy robisz to ponieważjest to modne w internetach?
Odpisz
24 czerwca 2015, 07:31
@gulasz88: Czekam, HL1 i 2 były świetnymi grami, i fajnie by było przejść ich kontynuację.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 09:31
@MruczekV: A co jeśli Lord Gaben już zrobił Half life 3 i po prostu czeka aż sprawa przycichnie zanim wyda tę grę?
Z cyklu: rozkminy po alkoholu.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:59
Oby nie było z tym half life'em 3 jak z Duke Nukem forever, będą czekać półtorej dekady i okaże się, że gra jest przeciętna.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2015, 21:04
Bez sensu :\
Odpisz
13 lipca 2015, 00:36
@gulasz88: Z tego co mi wiadomo to wydanie Half-Life 3 oznacza pełną gotowość nowego silnika. A nowy silnik oznacza kolejną część m.in. Left4Deada i Portala. A ja uwielbiam Left4Deada i z wielką chęcią kupiłbym jego kolejną edycję.
Odpisz
12 lipca 2015, 21:39
star wars battlefront
Odpisz
12 lipca 2015, 21:33
u mnie to obtytanowana polska z polem które ratuje przed nuke
Odpisz
12 lipca 2015, 21:00
Ja czekam na GTA 6.Tylko że pewnie wyjdzie na nowe generacje a żeby mnie było stać musiałbym okraść rodziców.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:41
A ja tu czekam na Fallout 4.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:09
Zaczął się Harry Potter na TVN i przypominają sobie o tworzeniu memów o tym.
Odpisz
12 lipca 2015, 19:05
nie śmieszne...
Odpisz
12 lipca 2015, 19:51
@madzia777: Zgaduję że nie wiesz co to Mass Effect.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:24
@madzia777: w przeciwieństwie do twojej twarzy #bruh
Odpisz
12 lipca 2015, 21:02
@Hank1212: nie trzeba nawet tego zgadywać 😂
Odpisz
12 lipca 2015, 22:07
@Hank1212: jasne, nie wiem, Ty siedzisz w mojej głowie i zdajesz sobie sprawę z tego, o czym mam pojęcie, a o czym nie 😂
Odpisz
12 lipca 2015, 22:07
taki doje**łaś pocisk, chyba się pochlastam XDDD
Odpisz
12 lipca 2015, 22:29
@madzia777: spróbuj, może pomoże
Odpisz
12 lipca 2015, 22:55
skąd w Tobie tyle nienawiści? ;)
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2015, 23:00
@madzia777: Od Boga
Odpisz
12 lipca 2015, 23:29
aha 😂
Odpisz
15 lipca 2015, 16:48
Bóg jest tylko obserwatorem. Nie mieszaj go w takie coś -.-
Odpisz
15 lipca 2015, 16:54
Tym bardziej robi sie ciekawie, ponieważ jestem ateistką ;)
Odpisz
15 lipca 2015, 17:00
Ja tam wierzę w byt podobny do Boga, ale uważam go jedynie za obserwatora :)
Odpisz
15 lipca 2015, 17:05
No widzisz, spina niepotrzebna 8)
Odpisz
15 lipca 2015, 17:14
Przytulisz mnie?
Odpisz
15 lipca 2015, 17:16
Jasne *przytula* 👌💕
Odpisz
15 lipca 2015, 17:23
*Przytula i nie puszcza* Teraz należysz do mnie :)
Odpisz
15 lipca 2015, 17:50
O kurr nie plz ;-; puszczaj XD
Odpisz
15 lipca 2015, 17:52
No dobrze :(
Odpisz
15 lipca 2015, 17:54
Nie smuć sie 8(
Odpisz
15 lipca 2015, 18:01
Don't worry, be happy :)
Odpisz
15 lipca 2015, 18:23
Zostań moim przyjacielem.
Odpisz
15 lipca 2015, 18:26
Nie mam przyjaciół, wybacz.
Odpisz
15 lipca 2015, 18:54
No, gdybym miała uczucia, pewnie byś mnie uraził XD
Odpisz
15 lipca 2015, 19:07
Mało kto ma uczucia w tych czasach. Świat udowodnił, że są nic niewarte.
Odpisz
15 lipca 2015, 19:13
Tak sie właśnie rodzą sie sadyści.
Odpisz
15 lipca 2015, 19:16
Umm...sado maso?
Odpisz
15 lipca 2015, 19:19
Mam rozumieć że znasz znaczenie tego słowa? XD
Odpisz
15 lipca 2015, 19:24
A lubisz wosk?
Odpisz
15 lipca 2015, 19:24
Nie bardzo.
Odpisz
15 lipca 2015, 19:36
:(
Odpisz
15 lipca 2015, 19:43
Bywa ;)
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:59
Friendzoned
Odpisz