No, to chluśniem za dobry połów!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Brawo za czujność!
Dwa oblicza
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2015, 07:22
Dzie w akwarium, w wannie trzeba było.
Odpisz
13 lipca 2015, 00:50
mam takie samo akwarium!
Odpisz
12 lipca 2015, 21:54
chluśniem bo uśniem
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2015, 20:20
Szczytówka wystarczy:D
Bez zarzucania, wszystko widać, na miejscu... raj!
Odpisz
12 lipca 2015, 19:31
Pewnie na Syberii, za zimno żeby wychodzić na dwór i robić przeręble w lodzie.
Odpisz
12 lipca 2015, 19:05
Mam podobne akwarium!
Odpisz
12 lipca 2015, 19:00
Bożydarze, nie pij. Bo nie wiadomo co wrzucisz na Jeja.
Odpisz