Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2015, 14:57

Fajnie to wygląda, ale jak smartphone się zatnie to wypadek na drodze gwarantowany.

Avatar siwienty

3 lipca 2015, 12:19

chciałbym coś takiego gostek który szybko jezidzi niczym toretto z szybkich i wsiciekłych jezidzi po miesicie gliny go goniom patrzom a tam nikogo nie ma

Avatar volf360

Edytowano - 2 lipca 2015, 16:41

Szkoda by było gdyby ktoś zapuścił wirusa >:D

Avatar bylejakbylegdzie

3 lipca 2015, 00:24

@volf360: już teraz wiele aut i innych pojazdów ma komputery pokładowe nawet nie tak dawno temu przy pomocy smartfona pewna osoba zaczęła sterować samolotem bo jak się okazało nie było żadnych zabezpieczeń i wystarczyło napisać aplikację oraz liczyć na włączonego autopilota

Avatar szczepan834856

2 lipca 2015, 22:46

Ale sie podniecacie, James Bond juz dawno to mial.

Avatar PikachuAlka

2 lipca 2015, 21:56

Dokąd ten świat zmierza?

Avatar ApriL141

2 lipca 2015, 19:15

uff, zawsze chciałam prowadzić auto nie dotykając go :)

Avatar konbed

2 lipca 2015, 20:18

@ApriL141: A jaki ma sens przemieszczanie auta zostając w miejscu? :v

Avatar ApriL141

3 lipca 2015, 11:40

@konbed: nie łapiecie sarkazmu ludzie..

Avatar konbed

3 lipca 2015, 13:17

@ApriL141: Kurde...po prostu myślałem, że jesteś "typową, niezależną kobietą, której wolno prowadzić, ale nie, bo tak..."
sorka ;)

Avatar aojx0

2 lipca 2015, 16:38

raczek by była jakieś zabezpieczenia

Avatar kacper100025

2 lipca 2015, 18:03

@aojx0: Słownik...

Avatar SurMix

2 lipca 2015, 16:57

Bo po ch*j prowadzić samochód jak można iść obok niego.

Avatar Gray1997

25 czerwca 2015, 09:15

A teraz wyobraźcie sobie co by było gdyby jakiś dzieciak dobrał się do telefonu i zaczął korzystać z tej apki, myśląc że to jakaś nowa gra.

Avatar PROJECTPoland

2 lipca 2015, 16:30

@Gray1997: A jeśli było by jak w dronach ,że masz widok z kamerki + dziecko myślące , że to gra = small terrorist

Avatar lo1leg4a_2002

25 czerwca 2015, 18:26

Zawsze chciałem mieć spalinowy zdalnie sterowany samochód. Spełnia się moje marzenie :D A da się to zainstalować tak aby maluchem sterować? :P

Avatar CraigBoone

24 czerwca 2015, 22:19

A jakby w trakcie jazdy telefon się odblokował w kieszeni?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

A, okej

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka