Test na dyplomację nie wyszedł... No trudno.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2015, 16:12
Czo te D&D,ale bym zagrał,ale nie ma z kim :(
Odpisz
2 lipca 2015, 16:40
JA JESTEM!!!!!!!!!! w dodatku też mam na imię Michał :D
Odpisz
2 lipca 2015, 21:32
Zacytuję wypowiedź z polskiego Usenetu, może niedokładnie, ale tak jak ją pamiętam: "Warhamer rulez, a w D&D grają tylko części napędowe rowerów".
Odpisz
3 lipca 2015, 08:17
Niet,D&D rules!
Odpisz
3 lipca 2015, 08:17
@coloman: Michały rządzą!
Odpisz
3 lipca 2015, 13:53
michały rządzą razem z D&D ! :D
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 16:04
Co do dyplomacji: to uczucie, gdy grając w Cywilizację V, zachowujesz się spokojnie i pokojowo, aż tu nagle bez najmniejszego powodu trzy cywilizacje Cię potępiają.
Odpisz
2 lipca 2015, 16:06
@figaro19: Czemu zmieniłeś avatar?!
Odpisz
2 lipca 2015, 16:12
@figaro19: Znam coś lepszego , graj w Shogun Total War 2 , podbij pół Japonii tworząc sobie stronników do pomoc (lenna) wypowiedz wojnę ostatniemu nie-mającemu-z-tobą-żadnych-traktatów Państwa , wyślij wszystkie armie na ich front , twoje lenna wypowiadają ci wojnę, umieraj w Agonii .
Odpisz
2 lipca 2015, 16:22
@Sir_Snoge: Znak Gramatycznego Nazisty mnie zmęczył.
Odpisz
2 lipca 2015, 16:57
@figaro19: To samo Civilization Beyond Earth. Rozwijaj się spokojnie, zrób sobie ledwo kilka kolonii.. Zostałeś potępiony! Powód: agresywna ekspansja. Po czym oni sami robią dokładnie to samo co ty.
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 16:59
@figaro19: Ahhh... widziałem jak inni GN dostają tyle strzałek w dół, że chyba też zmienię avatar. :)
Odpisz
2 lipca 2015, 21:00
@Bilolus1: Najlepsze jest jak w Romie II twoi sojusznicy cie nienawidzą bo jesteś "zbyt ekspansywny"
Odpisz
2 lipca 2015, 23:38
@figaro19: jak ją grałem dzisiaj to miałem że wszystkimi państwami dookoła mnie przyjaźń, aż tu nagle 4 wojny z państwami i z 8 z państwo miastami
Odpisz
3 lipca 2015, 00:26
jeszcze lepsze, ktoś cię prosi o pomoc w wojnie? po wojnie potępia cię bo jesteś wojowniczym watażką!
Odpisz
3 lipca 2015, 07:24
@bylejakbylegdzie: Albo gdy potępią cię, a potem proszą o "pomoc".
Odpisz
3 lipca 2015, 09:46
lepiej, czasami wypowiadają wojnę a jak wezmą pokój to proszą o pomoc
Odpisz
3 lipca 2015, 09:51
@bylejakbylegdzie: Trzeba się kiedyś zgadać i zagrać w Civ BE razem na parę botów.
Odpisz
3 lipca 2015, 10:01
@figaro19: Im bardziej jesteś silny tym bardziej cywilizacje cię potępiają. :p
Odpisz
2 lipca 2015, 22:38
D&D tak bardzo.. Wgl. co ludzie sądzicie o 5 ? Podobno są raptory w bestiariuszu.
Odpisz