Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

13 grudnia 2025, 09:52

I najdłuższy pasek ładowania na świecie

Avatar koniecnazw

4 lipca 2019, 08:02

@Konto usunięte: w mojej klasie średnia całej klasy to 3.16

Avatar TheHunterMikiPL

29 lutego 2016, 16:40

Żeby pisać poprawki trzeba być idiotą ;-;
Mówię serio. Ja się nie uczę w domu w ogóle, tylko jestem na lekcji i słucham a zdaję i nie mam poprawek. I nawet mam całkiem dobre oceny.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
kola4

20 lipca 2018, 10:53

@TheHunterMikiPL: piona ja tak samo i pasek na świadectwie

Avatar koniecnazw

4 lipca 2019, 07:55

@TheHunterMikiPL: ja też tak mam

Avatar NightFox

30 czerwca 2015, 18:34

To ktoś chodzi do szkoły w ostatni tydzień?!

Avatar bylejakbylegdzie

1 lipca 2015, 22:45

@NightFox: ja, darmowy internet i prąd oraz sporo sprzętu z którego mogę złożyć dobry komputer + sieć komputerowa w której z kolegami mogę robić rozgrywki w sieci lan

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 22:14

Ostatnie dni roku szkolnego były najlepsze

Avatar bylejakbylegdzie

1 lipca 2015, 22:44

te lan party w różne gry w pracowni od utk :D

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 11:13

Zasłuzyłeś na złoty Internet Explorer za najszybszą reakcję w kraju, ale jestem na apce.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 18:55

Jeden gostek mi mówił że lubi szkołę i nielubi wakacji.
Ach te dzieciaki z podstawówki

Avatar DiKarpio

1 lipca 2015, 08:57

Co to musiał być za poj*b?!? 0_0

Avatar Mnich1

30 czerwca 2015, 18:11

Cieszcie się wakacjami póki możecie :] To nie trwa wiecznie i nawet nie chodzi mi o ich długość.

Avatar VanQuisch

30 czerwca 2015, 23:45

@Mnich1: Wiesz co Mnichu? Gdybym wiedział, że w przyszłości zostanę tym programistą to nawet nie byłoby mi szkoda tych szkolnych wakacji.

Avatar Mnich1

30 czerwca 2015, 23:53

@VanQuisch: No jak Ci się udało to rzeczywiście masz powód ale niektórzy tylko carpe diem przez całe życie więc każda strata dnia boli mocno.

Avatar mozaj

25 czerwca 2015, 13:01

A teraz ,kto skonczył matematyczno fizyczny i jest w stanie obliczyć godziny w które były robione pormiary ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar mozaj

30 czerwca 2015, 23:09

@eRJot: I ch*j mi do tego ?! xF

Avatar eRJot

30 czerwca 2015, 23:12

@mozaj: dokuadnie

Avatar filipoooooo

30 czerwca 2015, 22:54

W mojej klasie znalazły się 3 idiotki które poszły na wagary w jeden z ostatnich dni roku szkolnego w którym mieliśmy oglądać filmy i iść na kebaba.

Avatar
lolman533

25 czerwca 2015, 11:48

Avatar dolar654

25 czerwca 2015, 11:56

to boli

Avatar FoxyFox

30 czerwca 2015, 21:00

czemu mi to robisz? O_o

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2015, 13:04

Z matmy zdałem na 2...

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 19:16

Brawo!

Avatar Nikola2006

30 czerwca 2015, 19:02

no jest

Avatar Kacukox

30 czerwca 2015, 20:38

@Nikola2006: wracaj do ubieranek

Avatar krzys189

25 czerwca 2015, 13:52

mam same piątki 2 szóstki i 4 z przyry

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
lolman533

7 lipca 2015, 22:29

@Kacukox: No dobra, nie. ;-;

Avatar Kacukox

8 lipca 2015, 00:24

;-; szkoda

Avatar olka12544

Edytowano - 25 czerwca 2015, 13:49

Udało mi się zdać i nie będę miała ani jednej poprawki :D A o 16 mam zakończenie roku :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Płać pan

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka